Jaunais CD - Dzelzs Vilka Teātris ir klāt

zhu zhu, 27.05.2009., 10:03

Jūsu vērtējumam tiek nodots Dzelzs vilka jaunākais veikums - mūsu desmitais studijas albums Dzelzs Vilka Teātris ar 11 kompozīcijām, tostarp jau zināmajām "Sažņaudz manas rokas" un "Māšel nebaidies".

Jaunais CD - Dzelzs Vilka Teātris ir klāt"Pēc visa, kas bijis, un ar Dzelzs Vilku bijis labi daudz, ir uzslāņojusies pamatīga kārta dzīves, sajūtu, mūzikas. Tad tu mēģini aizkārpīties līdz tam, ko patiešām jūti, un reizēm paliek bail izteikt to, ko domā... Kad nobīsties no sevis, tu to pārvērt un sāc spēlēties, apspēlēt. Tas tad arī ir mūsu teātris – četru vīriešu spēlītes ar visu, kas kurbulē mūsu dzīvi. Pagājušajā gadā mūs iekustināja izrāde "Tas trakais, trakais Harijs" Dailes teātrī, bet gada laikā albums izvērtās par ko vairāk nekā tikai "dziesmas no izrādes". Mūsu stāstā šoreiz arī divi viesi. Aktrises un dziedātājas Ilze Ķuzules balss skan divās kompozīcijās - jau pagājušajā gadā ieskaņotajā "Sažņaudz manas rokas" un jaunā dziesmā. Esam pagodināti, ka tumša kantrī paraugdemonstrējumā piekrita piedalīties arī aktieris Harijs Spanovskis," (Juris)

27. maijā pl 19.00 visi laipni gaidīti Vecrīgā, veikalā Randoms, kur notiks akustisks koncerts par godu jaunajam CD, kā arī autogrāfu stunda un viss pārējais, kas pie tā piederas. Starp citu, līdz pat 27. maijam Randomā DZELZS VILKA TEĀTRIS par īpašu cenu! Informatīvi ierakstu atbalsta Radio Naba.

Ieeja - bezmaksas, vēlams ar masku!

ierašanās obligāta!


 


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
I really like reading an article tthat can mmake people think. Also, thanks for allowing me to comment! Francuski buldoog website buldog francuski szczenięta

Bobbie

Find out for free :)

WillieCot

Люблю отсасывать у парней 89034797700. Звоните в любое время

BoyRusienāktreģistrēties