Drīzumā ceļu pie klausītājiem uzsāks jauna interneta radiostacija-EIPI Radio

EIPI Radio, 05.12.2007., 12:42

2008.gada 3. februārī plkst.12.00 ar 24 stundu garu radio atklāšanas svētku pārraidi,kas būs nebijis notikums ne tikai Latvijā,bet unikāls radiošovs arī visā latviski raidošo radiostaciju vēsturē, tiks atklāta jauna interneta radiostacija EIPI Radio.

Radio piedāvās plaša spektra tematiskos autorraidījumus par kultūras,ētikas,filozofijas,zaļā dzīvesveida,dvēseliskajiem,attīstības,pilnveides u.c. jautājumiem,kā arī virkni raidījumu par un ap mūziku,liekot uzsvaru uz indie,chillout,world,folk,experimental un alternative mūzikas virzieniem.

EIPI Radio Programmu direktors,raidījumu producents,DJ- Eduards Ozoliņš:

“Mēs esam ,lai kļūtu par profesionālāko latviski raidošo radio staciju, apvienojot lieliskus tematiskos raidījumus ar pozitīvāko un labāko mūziku uz planētas. Mūsu galvenais uzdevums- piedāvāt alternatīvu.Raidīsim to,par ko citi vēl šaubās.Tai pat laikā vēlos uzsvērt to,ka mēs esam atvērti visa veida sadarbības piedāvājumiem un tiem interesentiem,kas vēlas darboties radio sfērā,taču nevēlas iet ierasto,komercijas vai pašdarbības ceļu. Ikviens,kam ir vēlme darboties,ir aicināts mums pievienoties!”

“Mēģināt izveidot radiostaciju inteliģentiem,domājošiem cilvēkiem un mūzikas melomāniem būs viens no mūsu galvenajiem uzdevumiem”.

EIPI Radio būs tā dēvētā “listener-supported” (klausītāju finansiāli atbalstīta) radiostacija un tajā neskanēs komercreklāmas.

Mēs būsim dzirdami 24 stundas diennaktī un pieejami ikvienam interneta lietotājam visapkārt planētai Zeme. Iespēja nākotnē raidīt arī analogi netiek pieļauta.

Lai arī radio pamatvaloda būs latviešu(tiek pieļauts,ka nākotnē varētu tikt atvērtas arī vairākas radiostacijas internacionālai auditorijai), jau šobrīd ir sāktas pārrunas ar vairākiem Lielbritānijas “citas” mūzikas DJ,kas apsver iespēju veidot autorraidījumus arī latviešu auditorijai.

Cita starpā,jau šobrīd darboties sākusi arī EIPI Radio “gaidīšanas” mājas lapa internetā- http://eipiradio.eipi.org,kurā tiks veikta simboliska laika atskaite līdz pat 2008.gada 3.februārim.

EIPI Radio juridiski atradīsies jaundibinātās Biedrības “Attīstība un Pilnveide” paspārnē,kas šobrīd aktīvi strādā arī pie citiem līdzīgas tematikas projektiem.


10 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
rxx, 05.12.2007. 21:59:42
Komentāra reitings: -0.373

Aiz komatiem atstarpes neliek tikai avīzēs! Bezjēdzīgu subdomēnu izmantošana ir idiotiska. Ja nevar pat savu relīzi bez kļūdām uzrakstīt, tad jau vispār...

melomaans, 05.12.2007. 22:09:02
Komentāra reitings: -4.665

rxx, paldies,nezināju. ;)
Kas attiecas uz subdomēniem- Viss ir loģiski- Biedrības īstenotie projekti ies zem brenda "EIPI".

rxx, 05.12.2007. 22:22:14
Komentāra reitings: -0.358

Varēji vēl uztaisīt kaut kā šitā http://eipi.org/suudiigie-projekti/2007-2008/attistiba-pilnveide-harmonija/radio/eipiradio/main-cool-site.html ! Tad būtu vispār bedoven, pašiem uzreiz viss būtu skaidrs, zīmolvedība elementāra. Bļin, ja lielākā daļa cilvēku to adresi vispār neatcerēsies, jo tā ir tizla, tad lielākā daļa no tās, kas tomēr atcerētos, neatcerēsies to kolosālo subdomēnu. Un jūs varat arī centrālajā lapā likt linkus, varat nelikt, vienalga būs tizli.

melomaans, 05.12.2007. 22:25:51
Komentāra reitings: -4.665

rxx, nu jau nu gan Tavi komentāri kļūst smieklīgi. Mani personīgi atstarpju neesamība netraucē. Protams,ka respektēju to,ka Tevi tas traucē,taču nevajag krist galējībās.
Un atvaino,ja cilvēks nespēj iegaumēt 1 adresi,kas ir vienkārši rakstāma,tad diezin vai mūsu radio viņam ir piemērots... Katrā gadījumā,ir tāda lieta kā "Bookmarks".
Bet vispār,tie ir sīkumi. ;)

rxx, 05.12.2007. 22:35:01
Komentāra reitings: -0.358

Tas tavs radio ir sīkums, ja tu tā pieej lietām. Varbūt būsi pamanījis, ka tava lapa nav vienīgā visā internetā, tā nav arī viena no 10 vai 100... Cilvēkiem ikdienā ir vēl kādas 20-50 adreses, ko atcerēties (un tas visas arī var atcerēties) + vēl tūkstošiem citu muļķību, kas jāpatur galvā... Ja tā adrese ir tizla, tad loģiski, ka to aizmirsīs pirmo. Nu, ja tev napatīk cilvēki, kuri vnk grib apskatīties, kas notiek, bez adrese atcerēšanās un grāmatzīmes pievienošanas, tad ieliec pirmajā lapā kādu tizlu loģikas jautājumu, tad vispār, pat tiek, kas tik tālu tiks, arī pasūtīs to visu nahren...

Mani tie diletantiskie komati tiešām traucē, bet nu es to tekstu tomēr izlasīju. Padomāju es, ka autors nemāk rakstīt un skolā gājis nav. Ja tas ir tas, ko tu gribi, tad davai..

melomaans, 05.12.2007. 22:49:41
Komentāra reitings: -4.665

rxx, pirmkārt, es šeit neprezentēju interneta lapu,bet gan radio. Jā,interneta radio,bet interneta lapa un interneta radio ir 2 dažādas lietas. Mūsu saturu un kvalitāti par 80% noteiks tas,kas skanēs ēterā. Protams,ka arī papildus aspekti-mājas lapa,interaktivitāte utml. kaut ko noteiks,taču tas nebūs galvenais un noteicošais faktors.
Es tā īsti nesaproto,ko Tu šobrīd vēlies panākt? Tev ir reāli priekšlikumi tam,kā šo situāciju atrisināt bez papildus finansu resursiem?
Citādi man tas sāk izklausīties pēc žults izgāšanas mēģinājuma internetā,bez konstruktīviem ieteikumiem.

rxx, 05.12.2007. 23:01:19
Komentāra reitings: 2.298

Ieteikumi maksā naudu. Es te publiski analizēju tavas kļūdas, lai citie varētu no tām mācīties, jo es neredzu, ka tu no tām mācītos.. :D

melomaans, 05.12.2007. 23:13:55
Komentāra reitings: -4.665

rxx, man nav itin nekāda pamata nopietni ņemt vērā tavu viedokli. :) Tu manās acīs šobrīd esi anonīms interneta komentētājs,es pat nezinu tavu vārdu un to,kāda tev vispār ir pieredze šajā jomā. Ieteikumi par naudu man nav vajadzīgi.Laikam jau esmu izteicies ne pietiekami skaidri- mēs esam pret komerciju un visi,kas darbojas mūsu komandā,to dara brīvprātīgi,ieguldot savus personīgos līdzekļus un nesaņemot algu.
Komercijas standartprojekts-cilvēciņi,kas domā pēc šādiem kritējiem, mums absolūti nav vajadzīgi.

rxx, 06.12.2007. 00:05:10
Komentāra reitings: 2.298

Nu mana pieredze un zināšanas noteikti ir lielākas par tavām! :D Nu var redzēt, ka jūsu vidū nav cilvēka, kam būtu kaut mazākā sajēga par PR, vai arī viņam tur nav nekādas teikšanas. Un to nu es skaidri redzu - vismaz pagaidām. Pret komerciju? Kāpēc tad jūs domājat maksāt par to liecenci? Dabūjiet piekrišanu no visiem māksliniekiem un blieziet bez licences, pieļauju, ka arī tīkls jums par brīvu vis nav, par telpām arī droši vien ir jāmaksā... Značit jūs vienalga esat iekšā tajā tevis tik ļoti ienīstajā komercijā. ;D Tā kā pietiek muldēt. Bez komercijas tu vari sēdēt valsts mežā un bļaut uz visām pusēm...

Jānis, 12.09.2008. 10:32:00 (ip:62.85.48.250)
Komentāra reitings: 0

Uzmanību!Jūsu web lapā EIPI.org ir virus downloaders!Jūsu lapa tak ir inficēta!

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
Тема не простая но и не сложная ArataurNiladwyn@gmail.com 000*** hc.lv

kaaYwYYeGB

Слово пацана 7 серия

Shellie

Три богатыря и пуп земли

Vitoienāktreģistrēties