Jāņa Lūsēna muzikālā apvienība "Promenāde"

Aigars Dinsbergs , 27.05.2015., 14:11

Ieskandinot vasaru, komponista Jāņa Lūsēna jaunizveidotā muzikālā apvienība "Promenāde" visus labas, melodiskas mūzikas cienītājus aicina uz sava pirmā albūma "Dāvana" prezentācijas koncertu 3. jūnijā plkst. 20.00 "Daugavas koncertzālē" (Rīga, Triangula bastions, 11. novembra krastmala 17).

Jāņa Lūsēna muzikālā apvienība "Promenāde"Koncertā ikviens būs liecinieks īstā estrādes žanra atdzimšanas brīdim, jo kā saka pats komponists Jānis Lūsēns, "Pēc ilgākas darbošanās vokālās kamermūzikas lauciņā atkal esmu pievērsies popmūzikai, izveidojot lielisku latviešu estrādes duetu – Anmary un Uģi Rozi. Latviešu estrādes mūzikā allaž ir bijuši spilgti dueti un vēl aizvien savu šarmu tie nav zaudējuši. Daudzu gadu garumā bija tapušas dziesmas, kuru muzikālā stilistika bija brīva no kāda projekta noteiktajiem rāmjiem un pie manis nonākusī dzeja prasīt prasījās uz delverībām. Faktiski "Promenāde" – tā ir muzikāla koķetērija ar dažādiem stiliem, raksturiem, vieglu humora devu un rotaļīgumu".

Šajā vakarā ikviens varēs ļauties bezbēdīgam noskaņojumam, par kuru gādās divu lielisku, vitāli spēcīgu un šarmantu balsu īpašnieki – Anmary un Uģis Roze, pie taustiņiem un konferensjē lomā – pats komponists Jānis Lūsēns, bass – Jānis Lūsēns (juniors), ģitāras pavēlnieks – Rihards Goba un ritma meistars – Harijs Gūtmanis.

Jaunajā albumā "Dāvana" krāšņā emociju buķetē apvienotas 14 dziesmas, dažas no kurām jau guvušas radioklausītāju simpātijas. Dziesmu tekstu pamatā ir laba dzeja (O. Vācietis, M. Čaklais, I. Zandere, M. Melgalvs u.c.), savukārt, melodijās skaidri klausāms Jāņa Lūsēna rokraksts, kurš šajā projektā guvis jaunas krāsu līnijas un izteiksmes veidu.

Programmā – koncerts, albuma atvēršana, autogrāfi un saviesīgas sarunas. Ieeja Daugavas koncertzālē jau no plkst. 19.00. Biļetes var iegādāties "Biļešu Paradīzes" kasēs un internetā.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
Thanks very helpful. Will share site with my buddies. Feel free to surf to my homepage; 목요웹툰 (https://blog.naver.com/PostView.nhn?blogId=gyve7&logNo=221883952964)

Tiffiny

Yes! Finally someone writes about Mpo Slot Promo Terbaru (https://www.bitsdujour.com/profiles/PXPRPW) slot.

Jefferey

Joprojām nav miljonārs? Labojiet to tagad! Saite - https://tinyurl.com/y7t5j7yc

Henryjobienāktreģistrēties