Iznāks hip –hop izpildītāja "ArtRo" pirmais albums

Brigita Zariņa, 19.04.2008., 13:42

Visiem hip hop kultūras piekritējiem par prieku, drīzumā iznāks jaunā izpildītāja ArtRo pirmais albums "Pēc no – pelniem".

Albuma kompozīciju izpildītājs un teksta autors ir pats ArtRo, bet kompozīciju veidošanā un tapšanā ir palīdzējuši vairāki producenti - Skiv, Daims, Guncha[Do], PLT, kā arī Pjotrs Gluškovs, kurš ir arī autors tādiem projektiem kā „Video battle”, „Gang Breakers”, „B&G”, „NePlagiat”.

ArtRo ir 23 gadus jauns mūziķis, kas mūzikai pievērsies tikai pusaudža gados. 2001. gada vasarā tapa pirmie tekstu uzmetumi, taču tikai 2006. gadā pirmo reizi ArtRo iemēģināja šo mūzikas stilu, ierakstot pirmo dziesmu profesionālā studijā.

Albums „Pēc no-pelniem” Latvijas hip hop kultūrā unikāls ar to, ka tam ir divas pilnīgi atšķirīgas daļas. Pirmā liriskā daļa orientēta uz klausītājiem, kas varbūt nemaz nav hip hop kultūras piekritēji. Otra daļa ir agresīvāka, tajās kompozīcijās dziedātājs vēlas parādīt savu attieksmi un nostāju pret dažādām norisēm sabiedrībā. Lielākā daļa albuma kompozīciju ir papildinātas ar dažādu „dzīvo” instrumentu skanējumu.

Albuma viens no atbalstītājiem AS „Aldaris” jaunajā māksliniekā saskata lielu potenciālu. „Atzītiem un populāriem māksliniekiem un sportistiem atrast atbalstītājus ir salīdzinoši daudz vieglāk. Tieši tāpēc ir ļoti svarīgi dot pirmo, kaut nelielo atbalstu, lai talanti varētu pacelties lidojumam. Noticēt un ļaut sevi pierādīt. Piemēram, mēs noticējām Latgales meitenei Žannai Čingulei, kura tagad no katrām starptautiskajām sacensībām ārmrestlingā ved mājās zelta medaļas. Esmu gandrīz pārliecināts, ka ar ArtRo būs līdzīgi: talants ir, vēlme darboties – arī. Mēs visi vēl dzirdēsim – gan viņu, gan par viņu”, saka viens no atbalstītājiem, AS Aldaris Korporatīvo komunikāciju direktors Ilmārs Jargans.

ArtRo jau tagad piedāvā noklausīties kompozīciju „Ķer šo” no sava albuma.

1 komentārs Komentēšana pieejama visiem.
mustango, 09.09.2009. 19:13:14 (ip:62.85.19.253)
Komentāra reitings: 0

es personigi pazistu sho muzikji un varu teikt ka vins nav vainigs un ir loti labs muzikis

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
aG4tG2dB8 wH0fR7tC6 replica bags fake bags fake bags

Emil

hT9rA1xD4 zB0sF3uD8 replica bags fake bags replica bags

Juli

eX6yQ8tK5 aM0aM0gA0 fake bags replica bags replica bags

Vadaienāktreģistrēties