Izdoti grupas "Otra Puse" singla "Rīga" remiksi

Inese Vīksnāne, 02.12.2008., 19:10

Dziesmas mūzikas autors – Ivars Makstnieks, vārdu autors – Ivars Kurpnieks.

Šobrīd Latvijā aktuālās grupas Otras Puses singls "Rīga" Latvijas radiostacijās sāka skanēt oktobra sākumā un uzreiz ieguva klausītāju simpātijas, iekarojot radio Swh, Capital Fm, radio Valmiera, Kurzemes radio u.c. topu augstākās pozīcijas.

Savas versijas skaņdarbam radījuši:
Rīga – Nworks remix
Rīga – Flyingmice remix
Rīga – Edge Core vs. Roberts Lejasmeijers remix

"Flyingmice" – deju mūzikas projekts, kas dibināts 2007.gadā, kur galvenais virzošais spēks ir Nick Ustinov ar neapstrīdami bagātu pieredzi un dziļām zināšanām modernās mūzikas producēšanā. To papildina Dj Rise un Dāvis Kolbergs ar īpašo Dj’a un vokālista skatījumu.

Normunda Rutuļa "Nworks" darbnīca darbojas kopš 2005.gada. Tajā tiek īstenoti muzikāli projekti, kas ietver sevī elektroniski – vizuālās mūzikas pamatprincipus ar subjektīvi "dzīvo" piešprici. Ar to ir iespējams neiekļauties "rāmjos" un iet pašam savu ceļu. Ceļš ir tāls, taču uzsākts ejams gan vienatnē, gan ar ceļabiedriem, šajā ceļa posmā – kopā ar grupu "Otra Puse".

"Edge Core" – daudzsološs producents, kurš jau paspējis pievērst uzmanību ar kvalitatīvo un aktuālo electro-house skanējumu. Roberts Lejasmeijers kā Dj un mūzikas producents līdz šim sevi spilgti pierādījis ar neskaitāmiem plašu popularitāti guvušiem premiksiem, tai skaitā "Otra Puse"- "Pēc Lietus"! Tagad abu minēto producentu sadarbības rezultātā modernos electro ritmos tapusi pumpējošā versija grupas "Otra Puse" jaunākajam radiosinglam "Rīga".

"Rīga" remiksus iespējams noklausīties:
www.platformamusic.lv un www.otrapuse.net
 


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
Welcome to the world of adult Dating loveawake.ru

loveawake.ru

Hello. And Bye.

MalcolmPobre

I just want to say thank you for this great website. I found a solution here on rus.hc.lv for my issue.

JosephBatienāktreģistrēties