Intervija ar duetu Nadja radio "Naba" ēterā

SKYR, 06.02.2009., 15:50

8.februārī, īsi pēc 20:00 radio "Naba" tiešraidē būs klausāma intervija ar dueta Nadja dalībniekiem Eidenu Beikeru un Līa Bakarefu.

Kā ziņots iepriekš, vienu no trim koncertiem Baltijas valstīs eksperimentāli "Nadja"smagnējās mūzikas duets Nadja no Kanādas sniegs Eduarda Smiļģa Teātra muzejā, 6.februārī. Rīgā mūziķi ieradīsies no Viļņas, bet dienu vēlāk dosies uz koncertu Tallinā. Pēc atgriešanās Rīgā Eidens Beikers un Līa Bakarefa ir piekrituši viesoties radio "Naba" studijā, lai nepiespiestā gaisotnē patērzētu ar Viestartu Gailīti un, iespējams, radio klausītājiem.

Pāri ne tikai radošajā, bet arī privātajā dzīvē veido Eidens Beikers un Līa Bakarefa. Kopš 2005.gada, kad Beikers sāka saņemt arvien uzstājīgākus lūgumus uzstāties dažādās vietās pasaulē, abi muzicē kopā, jo idejas, kuras iesākumā viņš radīja vienatnē, koncertos realizēt būtu bijis ārkārtīgi grūti.
Dueta mājaslapa min, ka "Nadja savā mūzikā aptver experimental/drone, ambient, shoegaze, kā arī doom metal žanru plašumus". Par spīti tam, ka jau sāk izklausīties sarežģīti un pat mulsinoši, jāsaka: "... un ne tikai".

"D"Nadja"omāju, grupām, kas muzicē klasiskā doom manierē, mūs var pielīdzināt noskaņas un atmosfēras kontekstā, taču Nadja's kompozīcija un struktūra ir pavisam citāda," komentē Beikers. Parasti iekavās aiz grupas nosaukuma nezinātājiem tiekot piedāvāts "ambient doom" apzīmējums, kurš neesot obligāti jāasociē ar metal. "Esmu saskāries arī ar "doom-gazer", kas personīgi man likās asprātīgs," smejas Beikers.

Koncertu Rīgā ievadīs pašmāju trio "Tesa".

Ieeja koncertā E. Smiļģa Teātra muzejā (E. Smiļģa iela 37/39) no 19:00, tā sākums – 20:00. Biļetes nopērkamas Bezrindas.lv, to cena šobrīd ir 7 Ls.
 


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.





atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
Thanks very beneficial. Will share site with my friends. Also visit my web-site; tấm cứng (https://www.vietnamembassy-algerie.org/tag/tam-cemboard/)

Jewel

I delight in the info on your web sites. Thanks a bunch! Have a look at my site; adultr friend finder (https://sites.google.com/view/adultfrienedfinder-com/)

Bernadette

On the other hand, car owners are frequently shocked when they understand about the cost of vw genuine parts online (https://Mcpe-minecraftmods.ru/user/LynellHaines96/) Volkswagen parts for replacement.

Janelle



ienāktreģistrēties