Intervija ar duetu Nadja radio "Naba" ēterā

SKYR, 06.02.2009., 15:50

8.februārī, īsi pēc 20:00 radio "Naba" tiešraidē būs klausāma intervija ar dueta Nadja dalībniekiem Eidenu Beikeru un Līa Bakarefu.

Kā ziņots iepriekš, vienu no trim koncertiem Baltijas valstīs eksperimentāli "Nadja"smagnējās mūzikas duets Nadja no Kanādas sniegs Eduarda Smiļģa Teātra muzejā, 6.februārī. Rīgā mūziķi ieradīsies no Viļņas, bet dienu vēlāk dosies uz koncertu Tallinā. Pēc atgriešanās Rīgā Eidens Beikers un Līa Bakarefa ir piekrituši viesoties radio "Naba" studijā, lai nepiespiestā gaisotnē patērzētu ar Viestartu Gailīti un, iespējams, radio klausītājiem.

Pāri ne tikai radošajā, bet arī privātajā dzīvē veido Eidens Beikers un Līa Bakarefa. Kopš 2005.gada, kad Beikers sāka saņemt arvien uzstājīgākus lūgumus uzstāties dažādās vietās pasaulē, abi muzicē kopā, jo idejas, kuras iesākumā viņš radīja vienatnē, koncertos realizēt būtu bijis ārkārtīgi grūti.
Dueta mājaslapa min, ka "Nadja savā mūzikā aptver experimental/drone, ambient, shoegaze, kā arī doom metal žanru plašumus". Par spīti tam, ka jau sāk izklausīties sarežģīti un pat mulsinoši, jāsaka: "... un ne tikai".

"D"Nadja"omāju, grupām, kas muzicē klasiskā doom manierē, mūs var pielīdzināt noskaņas un atmosfēras kontekstā, taču Nadja's kompozīcija un struktūra ir pavisam citāda," komentē Beikers. Parasti iekavās aiz grupas nosaukuma nezinātājiem tiekot piedāvāts "ambient doom" apzīmējums, kurš neesot obligāti jāasociē ar metal. "Esmu saskāries arī ar "doom-gazer", kas personīgi man likās asprātīgs," smejas Beikers.

Koncertu Rīgā ievadīs pašmāju trio "Tesa".

Ieeja koncertā E. Smiļģa Teātra muzejā (E. Smiļģa iela 37/39) no 19:00, tā sākums – 20:00. Biļetes nopērkamas Bezrindas.lv, to cena šobrīd ir 7 Ls.
 


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
help writing an essay paper <a href="https://thesisbyd.com/#">essay writers</a> writing an introductory speech

Jgscadmix

<a href=https://extraint.ru/catalog/kuxnya_p7350>Диван Charles СН1545</a> или <a href=https://extraint.ru/catalog/stelazh_jetson>Кресло Living Cigarro 373/12 1077</a> https://extraint.ru/brand/svet1/arteriors/

rimasposte

Jēkabpils sieviešu frizētava <a href=https://fwstyle.pro>https://fwstyle.pro</a>

GrantJiniaienāktreģistrēties