"Indijas nakts" – dižo sārodistu Ustadu Amdžanu Ali Hānu gaidot

Una Meiberga, 07.09.2015., 14:48

Kalnciema ielas kvartālā ceturtdien, 10. septembrī, tiek rīkots minifestivāls "Indijas nakts", kas veltīts izcilā Indijas mūziķa, sārodista Ustada Amdžana Ali Hāna pirmajam koncertam Rīgā.

"Indijas nakts" – dižo sārodistu Ustadu Amdžanu Ali Hānu gaidotŠis unikālais notikums, ko nepacietīgi gaida ikviens Baltijas valstīs un tām kaimiņos dzīvojošs Indijas klasiskās mūzikas interesents, ir paredzēts septembra beigās Kongresu namā.

Festivāla plašā programma balstās Ziemeļindijas klasiskajā mūzikā un Indijas klasiskās dejas stilos "Bharatanatyam" un "Odisi". Tāpat tā apmeklētāji varēs klausīties "etno fusion" imporovizācijas un vērot unikālu "yoga dance" priekšnesumu.

Festivālā no plkst. 19.00 uzstāsies izcilākie Indijas klasiskās mūzikas un dejas meistari no Latvijas un Lietuvas:

  • dižā Ustada Amdžana Ali Hāna māceklis Akašs/Sergejs Ancupovs (sārods, Latvija),
  • Ustada Imrata Hāna māceklis Anato Ali/Anatolijs Lomonosovs (sitāra, Lietuva),
  • nepārspējamais virtuozs Rītis Kamičaitis (tabla, Lietuva),
  • Indijas klasiskās mūzikas skolas "Sarasvati" audzēknis Eduards Samersovs (tabla, Latvija),
  • pazīstamie improvizatori Sun-Ji /Jurijs Fatejevs un Ganesha/Romāns Hodirevs (didžeridū un perkusijas, Latvija),
  • klasiskās dejas studijas "BHARATA" vadītāja Larisa Podskočaja ("Bharatanatyam" stils, Latvija),
  • Premal Madina, ("Odisi" stils, Latvija),
  • horeogrāfs un jogas pasniedzējs Anurāgs/Arnis Siliņš ("raga/yoga dance", Latvija).

Indijas mūzika Rietumu pasaulei joprojām ir "terra incognita". Starp milzumdaudzām mūzikas formām un tradīcijām Indijā pastāv arī savs Olimps – klasiskā mūzika, kas sevī ietver senās transcedentālās zināšanas par pasaules uzbūvi, Visuma likumiem, cilvēka dievišķo sākumu. Zināšanas, kas ir iemiesotas mūzikā, rada vissmalkākās vibrācijas, spējot transformēt un paplašināt klausītāju apziņu, spēcināt viņu garu, ārstēt slimības un piepildīt sirdis ar bezgalīgu mīlestību.

Gadsimtiem ilgi šī mūzika tika atskaņota tikai maharadžu un sultānu pilīs, jo bija paredzēta tikai izredzētiem un tika uzskatīta par nevēlamu parastiem mirstīgajiem – jo, atbilstoši senai mācībai, visa pasaule sastāv no skaņu vibrācijām un tas, kurš valda pār skaņu, valda arī pār pasauli.

Ienirstiet burvības dzīlēs un izbaudiet Indijas klasiskās mūzikas maģiju. Atklājiet sev jaunu realitāti un dvēseles skaistumu.

To paveikt Jums palīdzēs minifestivāla "Indijas nakts" organizatori – Indijas klasiskās mūzikas skolas "Sarasvati" un "Absolute Management" sadarbībā ar Kalnciema ielas kvartālu.

Festivāla ģenerālpartneris ir "Unifarma Herbals".

Festivāla apmeklējums ir bez maksas.

Vairāk informācijas: sarod.com.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
partnervermittlung agentur hamburg ochtrup singles westford dating <a href=https://datesfrauen.bestrezult.top/html.php>datesfrauen.bestrezult.top</a> lernen oder kennenlernen kostenlos flirten und mehr monatliche stromkosten single haushalt dating holzminden single landeck

Carlosberty

Many thanks really valuable. Will certainly share site with my buddies. Feel free to visit my website 约炮视频; %anchor_text (https://roseporn.com/),

Uta

райский сайт <a href=https://hydragidra.com>hydra зеркало</a>

RobertWahienāktreģistrēties