Igauņu Vennaskond 26. dzimšanas dienas tūres ietvaros uzstāsies Depo

Guntis Vanags, 21.10.2010., 14:24

22. oktobrī Depo uzstāsies 2 Igaunijas grupas Vennaskond un The Flowers of Romance.

Abas grupas ir pazīstamā igauņu mūziķa un sabiedriskā darboņa Toni Trubetska radītas.
Vennaskond darbību aizsāka jau 1984. gadā un ir pazīstamākā Igaunijas alternatīvās scēnas grupa. Darbības pirmsākumos grupa saskārās ar pastiprinātu Vdk interesi, sakarā ar ko dažiem grupas dalībniekiem nācās doties dienēt Sarkanajā armijā, līdz ar to tā pilnvērtīgi varēja atsākt darbību tikai 1987. gadā.

90-to gadu sākumā grupa pārcēlās uz dzīvi Somijā, kur tika izdoti pirmie 2 no 14 grupas albumiem, kā arī singls Riga My Love. Pēc pāris gadiem grupa atgriezās dzimtenē. 1996. gadā grupa kādas Francijas radiostacijas rīkotajā pasākumā tika atzīta par labāko Austrumeiropas grupu.

Grupas ir nospēlējusi vairākus simtus koncertus, tās uzstāšanās dzimtenē vienmēr ir kupli apmeklētas, tā ir spēlējusi arī citās Eiropas valstīs un pat slavenajā Ņujorkas klubā Cbgb. Pēdējā koncertu tūrē grupa pabija 2005. gadā.

Vēlāk Trubetskis nodibināja The Flowers of romance. Bez tam viņš ir vairāku grāmatu autors, kurām ir biogrāfisks raksturs vai arī pēta anarhijas vēsturi.

Trubetskis ir vairākas reizes uzstājies Depo ar The Flowers of Romance, bet šī būs pirmā reize, kad viņš šeit iegriezīsies ar Vannaskond. Tā ir reta iespēja dzirdēt visā Igaunijā pazīstamos grupas hītus, tādus kā Insener Garini hüperboloid, Lili Marleen, Pille-riin, Õhtud Moskva lähistel, citus.

Lai gan grupa tiek pieteikta kā punk, tomēr tās skanējums ir tuvāks indie. Toni pavadošajā sastāvā ir 6 mūziķi, skanējumā tiek izmantota arī vijole. Dziesmas ir melodiskas, izpildītas ar diezgan monotonu, zemu vokālu. Pats Toni uz skatuves ir ziemeļniekiem raksturīgi introverts.

Piektdien, 22.10.
Indie Disco
Vennaskond (Igaunija) 26Th Anniversary!
http://en.wikipedia.org/wiki/Vennaskond
http://www.last.fm/music/Vennaskond
+ The Flowers Of Romance (Igaunija)
http://www.myspace.com/tfor
+ Guntis
Ieeja brīva!


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
Meklējat papildu naudu? Izmēģiniet labāko finanšu instrumentu. Saite - https://tinyurl.com/y7t5j7yc

HenryEmess

Thanks very helpful. Will share site with my buddies. Feel free to surf to my homepage; 목요웹툰 (https://blog.naver.com/PostView.nhn?blogId=gyve7&logNo=221883952964)

Tiffiny

Yes! Finally someone writes about Mpo Slot Promo Terbaru (https://www.bitsdujour.com/profiles/PXPRPW) slot.

Jeffereyienāktreģistrēties