"Ielu Mūzikas dienā" koncertus sniedz vairāk nekā 130 mākslinieki

Inese Dābola, 18.08.2015., 10:32

Rīgas svētku ietvaros galvaspilsētas ielās koncertus snieguši vairāk nekā 130 mūziķi, spēlējot visdažādāko žanru mūziku: popu, roku, etno, džezu, latino un citus. Pulcējot gan profesionāļus, gan tos, kuri ir sava karjeras ceļa sākumā, tika aizvadīta jau 5. "Ielu mūzikas diena", kuras tradīcija tiks turpināta arī nākamgad.

Organizatori ir pateicīgi par krāšņajiem koncertiem, kurus vairāk nekā 130 mūziķi septiņu stundu garumā aizvadītajā nedēļas nogalē dāvāja Rīgas svētku apmeklētājiem. Uzstāšanās notika Bastejkalnā, Kaļķu, Vaļņu, Audēju, Smilšu un Kalēju ielās, Zviedru vārtos, kā arī "Konventa Sētā". Dalībnieku vidū Gints Smukais, "The Bunch of Gentleman", "The Coco’nuts", "Tax Free", Gints Cālītis, "Samba de Riga". Ikviens tika aicināts kopā ar Dzintaru Vīksnu un "Pulse Effect" ļauties ritma burvībai, kā arī vienu no krāšņākajiem priekšnesumiem sniedza deju grupa "Dzirnas".

"Ielu mūzikas diena"

"Esam gandarīti par tik lielu atsaucību un sakām paldies visiem par dalību! Paldies arī Ielu Mūzikas dienas atbalstītājiem, bez kuriem šie svētki nevarētu notikt, augstu vērtējam jūsu atbalstu. "Ielu mūzikas diena" ir kļuvusi par neatņemamu vasaras notikumu Rīgas kultūras dzīvē, kā arī Ostas svētkos un arī nākamgad tas noteikti tiks turpināts, pulcējot arvien jaunus mūziķus un grupas, kuri vēlas savu mākslu dāvināt pilsētniekiem un viesiem. Šogad izvēlējāmies arī veidot sadarbību ar biedrību Dr.Klauns. Paldies mūziķiem, kas atsaucās aicinājumam un "Ielu Mūzikas dienā" savākto naudiņu ziedoja biedrības atbalstam," saka "Ielu Mūzikas Diena" pārstāve Linda Krūkle.

"Ielu mūzikas diena"

"Ielu Mūzikas diena" sadarbībā ar galveno partneri - Rīgas Brīvostas pārvaldi, kā arī Rīgas domi tiek rīkota jau 5. gadu. "Ielu Mūzikas dienu" atbalsta arī "Coffee inn", "Draugiem.lv".

"Ielu mūzikas diena"


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
These guys say that you do not need a lawyer to immigrate to Canada and they publish lots of information videos on how to do it yourself: https://www.youtube.com/channel/UC7_zz6L9_Wbp9n-7M4NwhtQ I have just sent them an email with a few questions, we ll see how good the are.

Donniebruct

Hello I want you let's have passionate sex my nickname (Vitalinka96) Copy the link and go to me.... bit.ly/2s4zWdO 8458739

CarolReusa

We are glad to see you in our midst Enter into me deeper and fuck my nickname (Isena87) Copy the link and go to me.... bit.ly/2s4zWdO 8356768

CarolFenienāktreģistrēties