Ielīgo ar vakara zvaigzni

Baiba Kļaviņa, 04.06.2007., 09:19

Iekļaujoties Rīgas pilsētas tradicionālo kultūras pasākumu norisēs, tautas mūzikas projekts "Jaunie Jāņi" un grupa "Dzelzs Vilks" rīko mūsdienu tautas mūzikas pasākumu, brīvdabas koncertu "Ielīgo ar vakara zvaigzni" 20.jūnijā, Rīgā, Andrejsalā, no plkst. 20:00.

Pasākuma mērķis ir parādīt latvisko Jāņu un ielīgošanas tradīciju mūsdienīgā skatījumā un skaņās, dodot klausītājam jaunu iespaidu un pārdzīvojumu impulsus ar mūsdienu tehnoloģiju un grupas „Dzelzs Vilks” tautas mūzikas kolekcijas „Kur vakara zvaigzne lec” kā arī pilnīgi jaunu dziesmu palīdzību.


Rīkojot šo brīvdabas koncertu, vēlamies ne tikai piesaistīt klausītāju uzmanību, bet arī radīt skatītājiem notikuma sajūtu, ievilkt tos šajā notikumā, tādējādi atdzīvināt, pārradīt Jāņu un ielīgošanas tradīciju citā - jaunā kvalitātē. Lai radītu šo sajūtu, tiks izmantotas mūsdienu tehnoloģiju sniegtās iespējas, īpašas gaismas un videoinstalācijas, kuras koncerta norises brīdī rada videomākslinieki jeb VJ (video žokeji).


Tas būs novatorisks Jāņu pasākums, neierastā skatījumā. Mūsdienu jaunatnei, kas augusi informācijas tehnoloģiju laikmetā un kurai ir vēlme izprast tradicionālās kultūras vērtības mūsdienīgā griezumā, un jebkuram, kurš vēlas svinēt savādāk. Mūsdienīgi, bet tomēr latviski. Nenoliedzot tradīciju, tikai paskatoties uz to no cita skatu punkta. Palīgos ar savdabīgu priekšnesumu aicināsim arī folkloras kopu „Delve”.


Grupas „Dzelzs Vilks” motivācija rīkot šādu pasākumu ir mūsdienu tautas mūzikas popularizēšana un tādējādi arī tās attīstības veicināšana.

Ieeja pasākumā visiem ir bezmaksas.

Programma:
Ieeja no 20:00
21:00 - ugunskuru iededzināšana un lāča dīdīšana ar folkloras kopu „Delve”
22:00 – 23:20 - grupas „Dzelzs Vilks” priekšnesums

Dalībnieki:
• Grupa „Dzelzs Vilks” – Juris Kaukulis, Kaspars Tobis, Armands Butkevičs, Mārcis Judzis;
• Videomākslinieki, VJ – Kārlis Stiģis, Konstantīns Smirnovs („Hypnosis Group”);
• folkloras kopa „Delve” Gvido Tobja vadībā.

Atbalstītāji: Rīgas Dome, SIA „Jaunrīgas attīstības uzņēmums”.


5 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
jānis, 04.06.2007. 13:19:20
Komentāra reitings: 0

Būšu! ;)

dzēsts lietotājs, 04.06.2007. 13:34:58
Komentāra reitings: 1.066

cerams, ka šis pasākums notiks bez liela daudzuma alkohola devas cilvēkos:)

melomaans, 04.06.2007. 15:00:37
Komentāra reitings: -1.066

būšu! :)

tiika, 04.06.2007. 15:23:28
Komentāra reitings: 1.066

super

jānis, 04.06.2007. 15:26:17
Komentāra reitings: 0

melomaans tad varbūt saskriesimies un pastāstīsi kas ir ar Harmonija fest? Jo tevi nevar sadzīt rokā.

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
Woman 'brawled on the floor with her female friend after. 'Popular' PE teacher, 25, pleads guilty to having sex. Michelle Obama laments how her husband wore the exact. wholesale jerseys cheap jerseys wholesale jerseys

Albertina

"We call him 'Pound for Pound' because we don't think anyone in the country pound for pound is as good as he is," Smart said. "He is diminutive but has a big heart. nfl jerseys wholesale nfl jerseys nfl jerseys

Darrel

The kids texting totally depended on the point guard to steer their steps while they were texting on the move and effectively blind to their suroundings They never paused walking even for a moment whild texting with their phones. wholesale jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys

Christopherienāktreģistrēties