Hot Dance ar Tukums Dj Team

Tukums DJ Team, 25.04.2007., 11:54

Piektdien 27. aprīlī Gulbenes Kultūras centrā 22:00 "Hot Dance" ar Tukums Dj Team. "Hot Dance" ir lielāka un veiksmīgāka pasākumu sērija uz doto brīdi.

"Hot Dance" sērijas ietvaros uzstājās vairāki Latvija pazīstamie dīdžeji.

Šī pasākuma muzikālais formāts: house, electro, breakbeat un trance.


Iesildošos setus piedāvā: DJ MCM, DJ Ģirts un DJ BumbleBeat. Pēc pusnakts vadību pārņems Tukums DJ TeHot Danceam dīdžeji – Da White, DJ Kundzo un DJ AP7.

 

Tukums DJ Team kā komanda tika izveidota 2004. gada janvārī un apvienoja dīdžejus no Tukuma – Da White (komandas dibinātājs), DJ House un DJ Kundzo. Līdz tam katrs dīdžejs darbojās atsevišķi. Tukums DJ Team ideja ir apvienot Tukuma pilsētas un rajona labākos dīdžejus un producentus, lai kopīgi rīkotu pasākumus, un piedalītos citos pasākumos (ne tikai Tukumā), izplatot Tukuma vārdu plašāk Latvijā. Tādā veidā pievēršot citu pilsētu iedzīvotāju uzmanību gan pašai pilsētai, gan arī mūzikai un tās attīstībai Tukumā. Tukums DJ Team komandas dalībniekus apvieno ne tikai laiks, kurā mēs dzīvojam, bet arī mīlestība pret mūziku. Komandas dalībniekus iekvēlina vēlme radīt apkārt esošajos cilvēkos mīlestību un sapratni pret mūziku. Pēc komandas dalībnieku izteicieniem – mūzika ir jāizjūt, tā ir jāizdzīvo! Un tieši šī īpašība viņus visus ir satuvinājusi un apvienojusi vienā komandā.

 

Kopš komandas dzimšanas brīža notika arī dažādas izmaiņas:
•2005. gada jūlijā komandai pievienojas dīdžejs un producents no Smārdes (Tukuma rajons) – DJ AP7.
•2006. gada decembrī komandu pameta DJ House.

 

Tukums DJ Team dīdžeji piedalījās dažādos pasākumos vairākas Latvijas pilsētās: Jūrmalā, Daugavpilī, Saldū, Cēsīs, Rēzeknē, Jelgavā, Bauskā, kā arī Igaunijā.
Tukums DJ Team dīdžeji ir spēlējuši kopā ar vairākiem Latvijas pazīstamajiem dīdžejiem: DJ Vitamin, DJ Drozd, DJ Shurez, DJ Dep, DJ Monstrs, DJ Ex Da Bass, DJ Vovs, DJ SteveK, DJ Martiņš Goldbergs, DJ Hi-Fi, DJ Samson, DJ Ratz Lukas, DJ Goldberg un citiem, kā arī ar ārzemju dīdžejiem: DJ Lawless (Vācija), DJ Rob Mayth (Vācija), DJ Kert Klaus (Igaunija), DJ Siim Pohlak (Igaunija) un citiem.

 

Vietas, kurās spēlēja Tukums DJ Team dīdžeji: „Grands” (Tukums), „Alus Pagrabs” (Tukums), „Tukuma Kultūras nams” (Tukums), „Pietura” (Tukums), „Stenders” (Kuldīga), „PMK” (Saldus), „Tonuss” (Jelgava), „Lidadis” (Daugavpils), „Randevu” (Bauska), „Maroco” (Rēzekne), „Vidzemnieks” (Cēsis), „Cēsu Kultūras centrs” (Cēsis), „Gulbenes Kultūras centrs” (Gulbene), „Kandavas Kultūras nams” (Kandava), „Rakvere Sportshall” (Rakvere, Igaunija), „Africa” (Haapsalu, Igaunija), „Rapla Culture Center” (Rapla, Igaunija), „DEPO” (Rīga).

 

Papildus informāciju atsevišķi par katru no Tukums DJ Team komandas dīdžejiem ir iespējams uzzināt apmeklējot Tukums DJ Team oficiālo mājas lapu www.tukumsdj.com

 

Ieeja: 22:00-00:00 = 3Ls / 00:00-04:00 = 4Ls.


3 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
hhh, 28.06.2011. 16:44:19 (ip:91.135.83.137)
Komentāra reitings: 0

kapec vecas afišas?

dzeks kurš pa vidu (djkundzo@inbox.lv), 28.06.2011. 17:19:12 (ip:91.135.83.137)
Komentāra reitings: 0

kur kadas normalas dejas šonedēļ?

kundzo (djkundzo@inbox.lv), 28.06.2011. 18:02:51 (ip:91.135.83.137)
Komentāra reitings: 0

foto tad man uz e-mail kā parasti

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
CCCCCCCPPPPPPP Love collection: snippet.host/qcqvxn CCCCCCCPPPPPPP

TydoneTor

Prestasi Mahasiswa

Jamescrofe

gI8kG9uO1 yL7iE7bY6 dI3wX0kA6 rL3wG0gX5 nL6pN1jO0

Lorriienāktreģistrēties