Liepājā būs baudāms Harija Baša trio un Aminatas Savadogo džeza mūzikas koncerts

Rafails Balkins, 05.02.2015., 11:29

Pēc samērā ilga pārtraukuma talantīgais mūziķis, pianists Harijs Bašs, atkal ir redzams uz skatuves un ne tikai kā pianists, bet arī kā producents jaunam džeza projektam: "Harijs Bašs - Aminata in Jazz".

Harija Baša trio un Aminatas Savadogo koncertsŠoreiz 11 Latvijas pilsētās skatītājiem tiek piedāvāta jauna programma džeza klavieru trio un dziedātājas Aminatas Savadogo izpildījumā. Liepājā koncerts notiks 21. februārī plkst. 18:00 Liepājas Latviešu biedrības namā, Rožu laukumā 5/6.

Ir radusies jauna muzikāla vienība: virtuozais pianists Harijs Bašs ar mūziķiem Kasparu Kurdeko (bungas) un Reini Ozoliņu (kontrabass).
Harijs Bašs:

"Inese Galante uzaicināja mani nospēlēt vairākus solo numurus Placido Domingo Jr. koncertā Jūrmalā. Saspēle ar jaunajiem mūziķiem veidojās laba, publika bija atsaucīga un radās ideja uzaicināt kādu jaunu solistu un kopā ar trio nospēlēt pilnu programmu. Priecājos, ka mums pievienoties piekrita jaunā, talantīgā dziedātāja Aminata Savadogo. Aminata ir ļoti muzikāla un stilīga dziedātāja. Viņas izpildījumā klasiskā džeza melodijas iegūst svaigu un mūsdienīgu skanējumu. 2015. gada sākumā esmu ieplānojis parādīt šo koncertprogrammu Latvijas lielākajās pilsētās, lai klātienē varētu iepazīstināt skatītājus ar šiem jaunajiem, talantīgajiem mūziķiem."

Publicitātes video: www.youtube.com/embed/-97GG2ElSgQ.

Biļetes: "Biļešu paradīze" kasēs un www.bilesuparadize.lv.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
jD3qG2mB6 dR0xO4rJ4 replica bags replica bags fake bags

Bernadette

bF5jP1gY4 rE1dR4kE6 replica bags replica bags replica bags

Wyatt

uY9xO1iI8 fO5sT1gI0 fake bags fake bags fake bags

Shermanienāktreģistrēties