Gustavo izziņo rudens klubu tūri "3"

Edgars Gertners, 27.08.2010., 21:52

Mūziķis Gustavo rudenī dodas koncerttūrē "3", lai pirmoreiz klausītājiem izpildītu dziesmas no jaunā albuma "Trešā elpa".

"Pirms diviem gadGustavo izziņo rudens klubu tūri "3"iem, kad koncertēju ar programmu "Čiki briki pa Latviju", pirmoreiz mēģināju panākt, lai dzīvajā dziesmas skanētu tikpat labi kā ierakstā. Tas izdevās, tāpēc šobrīd kopā ar komandu kvalitātes latiņu ceļam vēl augstāk un tas būs gan dzirdams, gan redzams," saka Gustavo.

Uz katru no klubiem tiks vesta papildus skaņas un gaismas tehnika. Kopā ar Gustavo būs dzirdami trīs lielmeistari: Dj Monsta, virtuozais multimākslinieks Čižiks, kā arī dziesminieks El Mars. Savukārt tūres noslēguma lielkoncertā mūziķis cer pulcināt visus albumā dzirdamos izpildītājus.

Programmā iekļautas dziesmas no vasaras sākumā iznākušā albuma "Trešā elpa", kā arī vairākas kompozīcijas no iepriekšējiem albumiem. Noslēguma koncertā Gustavo sola, ka daļa dziesmu tiks izpildīta ar dzīvo pavadījumu. Bez muzicēšanas Gustavo sagatavojis arī īpašus pārsteigumus.

Jāpiebilst, ka koncertu norises vietās būs nopērkams jaunais albums "Trešā elpa", kā arī īpaša dizaina T-krekli.

"Kāpēc tūres nosaukums ir "3"? Cilvēkiem bieži ir grūti atcerēties garus penterus, tāpēc tūri nosaucām maksimāli īsi," joko Gustavo.

Tūres ieskaņas koncerts jeb ģenerālmēģinājums notiks 10. septembrī Ropažu kultūras centrā. Nākamajā nedēļā, 18. septembrī, Gustavo dosies uz Liepāju - "Fire bar", 25. septembrī viņš uzstāsies Madonā, klubā "Smecere", savukārt 1. oktobrī mūziķis klausītājus priecēs Jelgavnā klubā "Tonuss". Koncerts paredzēts arī Valmierā "Multiklubā", taču šis datums tiks precizēts tuvākajās dienās. Tūres noslēguma koncerts notiks 15. oktobrī "Arēnā Rīga".
 


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
rD7qI8xO9 mD0xQ6fH2 replica bags fake bags replica bags

Eddy

nB9eJ1hE6 xY9tY5zA1 fake bags fake bags replica bags

Rosalind

very good

QazzyReogyienāktreģistrēties