Grupas "Menuets" pēdējie lielkoncerti

Nora Beķere, 09.05.2008., 23:05

Lielkoncertus grupa "Menuets" – ir iecerējusi kā kopīgu satikšanos ar saviem klausītājiem, kuros visa vakara garumā varēsim kopīgi pieskandināt Latvijas āres, sajust emocijas, sajūtas, kuras ir krātas, sevī lolotas visus šos 40. gadus.

„Menuets” uz tikšanos ar saviem klausītājiem līdzi ņems savas labākās dziesmas, kuras tā vien gaida, lai visi kopā tās izdziedātu („Dzeguzes balss”, ”Alvas zaldātiņi”, „Jūlij-nakts”, „Četri balti krekli”, ”Viņi dejoja vienu vasaru”... u.c.).
No dziesmotās pūra lādes tiks izdziedātas arī pavisam agrīnās grupas dziesmas, kuru autori ir gan Adrians Kukuvass, gan Juris Sējāns un Juris Kulakovs. Kā arī būs pavisam jauns – tik tikko savu pirmatskaņojumu piedzīvojis singls „Femme fatale”.

Šie koncerti būs vienīgie un pēdējie šai grupai, kuros varēs baudīt tikai un vienīgi grupas „Menuets” sniegumu vismaz divu stundu garumā un protams – piedevas, piedevas, piedevas, lai tikšanās ar klausītājiem būtu aktuāla un mūsdienīga, koncertus kuplinās „Menueta” draugi – Rīgas 6.vidusskolas bigbends, Nils Īle ar perkusiju grupu. Līdz ar to, jau zināmām dziesmām būs jauni aranžējumi, bet starpbrīžos pie kafijas tases varēs baudīt pasaules mūziku bigbenda izpildījumā! Lielkoncerti būs īsta dziesmu vētra, kā arī brīnišķīga satikšanās mūzikā un līdzi dziedāšana!

Biļetes uz koncertiem vēl var iegādāties Biļešu servisa kasēs.
Biļešu cenas no Lvl 5,00 – Lvl 30,00.

Menuets-Femme fatale

1 komentārs Komentēšana pieejama visiem.
dzēsts lietotājs, 11.05.2008. 11:40:39
Komentāra reitings: -1.552

šai ziņai te vēl jāstāv 2 dienas. nu denis pēc kā tu spried?

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
Top News Sites for Guest Post docs.google.com/spreadsheets/d/10JY2ymIbDK9DnZsXT5LmoI_X1Gf4FHo9XXhKbolRiog

BillyTrazy

Salam, qiymətinizi bilmək istədim.

PhilSax

Слово пацана 8 серия

Tedienāktreģistrēties