Depo uzstāsies grupas "Markscheider Kunst" vokālista jaunais projekts

Guntis, klubs Depo, 16.08.2008., 12:25

20. augustā klubā "Depo" kopā ar Latvijas jauno regeja zvaigzni grupu Striķis uzstāsies St.Pēterburgas grupa "Simba Vibration".

"Simba Vibration" ir bijušā populārās grupas Markscheider Kunst vokālista Serafima Makingila jaunais projekts, ar kura palīdzību viņš vēlas turpināt cilvēkus iepazīstināt ar savas dzimtenes Kongo mūziku. Internacionālajā grupas kolektīvā ir sapulcēti augstākās raudzes mūziķi. Virtuozais ģitārists , komponists, skaņu režisors Antti Juntunens ir no Somijas, ģitāristam Vasjam Žandrovam ir čigānu saknes un viņš ir liels Latīņamerikas mūzikas speciālists, bundzinieks Andrejs Dorošenko ir spēlējis tādās grupās kā "Ackee Warriors", "Ptica Si", "DiaPozitiv", "S.O.K.", citās un tiek uzskatīts par St. Pēterburgas labāko regeja bundzinieku, kongu spēlētāja Germina Gordijenko ir no Jekaterinburgas, bet basista Antona Meva raduraksti iesliecas Etiopijā.

Pats Serafims grupas mūzikas stilu sauc par afro-pozitīvisms, tajā sakausētas Kongo, Jamaikas, Krievijas un Somijas muzikālās tradīcijas. Grupas repertuārā ir gan jaunas dziesmas, gan arī daži Markscheider Kunst hiti, kuri tagad tiek izpildīti savādākā manierē. Dziesmas tiek rakstītas vairākās valodās – franciski, angliski, krieviski un Āfrikas tautu valodās.

"Simba Vibration" jau ar sajūsmu uzņemta gan St. Pēterburgas, gan Maskavas, gan citās Krievijas pilsētās, tā jau ir paspējusi uzstāties vairākos nozīmīgos festivālos. Dažādos laikos ar grupu ir sadarbojušies mūziķi no tādām grupām kā "Markscheider Kunst", "Kimbata", "Mjullarit", "Dobranoč", "Ļeņingrad" un citām.

Trešdien, 20.08.
SIMBA VIBRATION (ex Marsheider Kunst) (Krievija – afro-beat/ reggae)
http://www.myspace.com/simbavibration
http://simba-vibration.livejournal.com/
Serfim Makangila (ex Marsheider Kunst) jaunā grupa, kurā viņš savācis internacionālu, augsti profesionālu mūziķu kolektīvu un kura spēlē dzīvespriecīgu mūziku, kuru viņš pats dēvē par afro-positive.
STRIĶIS
http://tumors.draugiem.lv/music/musician.php?mid=8295


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
Hi again, Barbara Great to &#78e6;se1ࢪ more of your garden. Our gardens can be both magical and mysterious with fog can’t they? Your photos are great and you have captured the mood of your garden beautifully

Tasmine

es izveseļošos!

ex mental patient

lieliski, attinu bildes no pašiem sākumiem šeit. diena norakstīta. baigais prieks.

irmgarde gardeienāktreģistrēties