Grupas "Кипелов" koncerts 18. novembrī

Vladislavs Punculs , 20.11.2008., 10:00

Otrdien, 18. novembrī kultūras un komunikāciju centrā "Sapņu Fabrika" notika krievu heavy-metal grupas Кипелов koncerts, ko dibināja pats bijušais grupas Ария vokālists – Valerijs Kipelovs.

ValeGrupa "Кипелов"rijs Kipelovs ir – krievu muzikants un komponists, kas guva popularitāti Krievijā un ārpus tās pateicoties savam darbam ar grupu Ария. 2002. gadā viņš, kopā ar Arijas ģitāristu Sergeju Terentjevu un bundzinieku Aleksandru Maņakinu izstājās no grupas un nolēma izveidot jaunu projektu, kas arī ieguva nosaukumu Кипелов. Laika gaitā kolektīva sastāvs vairakkārt mainījās un uz doto brīdi Кипелов sastāvā spēlē sekojoši muzikanti:

Aleksandrs Maņakins – bungas;
Andrejs Golovanovs – ģitāra;
Valerijs Kipelovs – vokāls;
Aleksejs Harjkovs – basģitāra;
Vjačeslavs Molčanovs – ģitāra.

Kopš grupas dibināšanas ir iznākuši vairāki koncertu ieraksti un studijas albūms, kas ir izturēti klasiskās heavy-metal mūzikas stilā. Jāsaka, ka grupa Кипелов joprojām paliek par vienu no nopelniem bagātākajām krievu grupām heavy-metal mūzikas skatuvē.

Koncertā "Sapņu Fabrikā" tika izpildītas gan grupas Ария vecās labās dziesmas, uz kurām ir izauguši daudzi abu grupu cienītāji un fani, gan arī jaunākie Кипелов skaņdarbi. Koncerts sākās ar diviem publikai ļoti labi zināmiem grāvējiem – Здесь куют металл un Следуй за мной. Tam sekoja vēl divas dinamiskas dziesmas – Дыхание тьмы un grupas Кипелов singls, kas saucas Вавилон. Laiku pa laikam Valerijs Kipelovs atdeva skatuvi saviem grupas biedriem, kas laiku pa laikam meistarīgi demonstrēja savu spēlēt prasmi izpildot solo partijas. Ar solo izgājieniem, skatītājus priecēja gan Andrejs Golovanovs, kuru skatītāji katru reizi sveica ar apdullinošām ovācijām, gan arī Vjačeslavs Molčanovs, kuru sieviešu dzimtas skatītājas bija gatavas iznest no zāles uz rokām un saplēst aiz stūra. Aleksejs Harjkovs koncerta laikā parādīja kā jāspēlē basģitāru grupā, kas spēlē smago mūziku, viņš lēkāja, ārdījās un purināja matus bez apstājas, kas gan jāsaka nekādi neatspoguļojās uz spēlētā materiāla kvalitātes. Viņa sulīgas basa partijas kopā ar bundzinieka Aleksandra Maņakina strikti uzturēto ritmu, caurvija un turēja tērauda tvērienā kopā visu grupas ritma sekciju un apvienoja to ar spēcīgu Valerija Kipelova vokālu un solo ģitārām.

Gandrīz katru izpildītu dziesmu, izņemot varbūt pavisam jaunas, tādas kā: Пророк, Матричный Бог un Призрачный взвод, pavadīja fanu atzinīgi kliedzieni un dziedāšana. Kaut kur pa vidu, lai dot sakarsušai publikai nedaudz atvilkt elpu no aizraujošiem rifiem, tika izpildītas arī balādes – Без тебя, Беспечный ангел, Я свободен, kas jau kļuvušas par kreivu heavy-metal klasiku.

Koncerta nobeigumā Valerijs Kipelovs kopā ar skatītajiem izpildīja hītu Воля и разум, kas kļuva par tās dienas smagās mūzikas svētku apoteozi.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz rakstu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
I just want to say thank you for this great website. I found a solution here on rus.hc.lv for my issue.

JosephBat

Обещать бады ради мужчин для повышения либидо и потенции, китайская медицина. Женские возбудители и афродизиаки. Безвыездно дозволено Обещать тогда : fito-shop.in.ua

JaimeKap

I just want to say thank you for this great website. I found a solution here on hc.lv for my issue.

Josephsesienāktreģistrēties