Grupai "Bez PVN" 4. dzimšanas diena

Edīte Husare, 21.12.2007., 11:47

Gada nogalē – 29. decembrī Balvu rajona, Šķilbēnu pagasta "Upītē" tiks svinēta latgaliešu roka grupas "Bez PVN" 4. dzimšanas diena.

Šogad kā pārsteigumu grupai, kas pirmā uzsāka modernās latgaliešu mūzikas attīstību, "Bez PVN" atbalstītāji nolēmuši sarīkot svētkus par godu tās dzimšanas dienai, lai pateiktos par spēlēto mūziku, ar kuru priecē klausītājus! Grupa par savu dzimšanas dienu uzskata 2003. gada 27. decembri, kad sniedza pirmo koncertu Kārsavas Tautas namā, bet šoreiz dzimšanas diena tiks svinēta Upītē 29. decembrī

Pasākuma programmā paredzēta pašu gaviļnieku uzstāšanās, piedalīsies arī grupa "Green Novice" un projekts "Kapļi", kā arī notiks nesen iznākušās "Latgales Radio izlases" prezentācija Ziemeļlatgalē. Protams, neiztiks bez pārsteigumiem, konkursiem, balvām un noteikti lustīgām dejām!

Paši "Bez PVN" par savu saikni ar Balvu rajonu saka: "No Balvu puses ir grupas bundzinieks Arturs jeb Arča, Balvu rajons ir viens no tiem, kurā grupa spēlējusi visvairāk koncertus un, protams, ka Balvu rajona austrumu pusē dzīvo vieni no "trakākajiem" (vislabākajā nozīmē) latgaliešu cilvēkiem un vienmēr ir prieks viņiem ko uzspēlēt!"

Pasākuma organizatori cer, ka izdosies lieliski svētki gan pašiem, gan grupai, gan arī visiem latgaliešu mūzikas mīļotājiem!

1 komentārs Komentēšana pieejama visiem.
Ilga Rasima (Ilina1@inbox.lv), 05.05.2010. 15:22:25 (ip:217.24.74.172)
Komentāra reitings: 0

Jūsu grupa ar katru gadu kļūst arvien populārāka,muzicēšana -lieliskāka.Esmu Rīgas Kaspara Rasima ome un mans aicinājums ir veidot Rasimu dzimtas koku.Ļoti priecātos ,ja kāds no Jūsu Rasimu zēniem atsūtītu uz manu e-pastu ziņas ,kā sauc Jūsu vecvecākus ,vecākus,no kuras puses viņi ir ,kas ir Česiks no Skaistes,vai visi trīs esat brāļi u.t.t.Kam rada ir seņori -Alma ,Pjotrs. mana e-pasta adrese-Ilina1@inboks.lv

Ar sveicienu Ilga Rasima

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
娛樂城

RobertReash

Site error! BASH3613454Z ==indexon== 4798287 ==indexoff== ==hoston== hc.lv ==hostoff==

bigazzzz

Прывітанне, я хацеў даведацца Ваш прайс.

Robertmekienāktreģistrēties