Grupai "Bērnības Milicija" otrais albums

Mūziķu apvienība "Tornis", 01.10.2008., 20:04

10. oktobrī klajā nāks Rīgas indie grupas "Bērnības Milicija" otrais albums "Naktī guļot uz muguras".

Albums izdots neatkarīgās mūzikas izdevniecības "Tornis" paspārnē. Albūmā iekļautas 10 dziesmas, tai skaitā arī nesen plašākai publikai piedāvātā "Dagne", par kuru šobrīd var balsot radio NABA topā, kā arī citas jau dzirdētas un vēl nedzirdētas kompozīcijas - "Prieks lai ir mans liecinieks", "Vājība", "Sega" u.c.

Albuma dziesmu saraksts:

1. Zils ar dzeltenu
2. Sēž dievs un nav
3. Dagne
4. Students Rudens
5. Sega
6. Skaistiem cilvēkiem ir laba ritma izjūta
7. Vājība
8. Dumjie bērni
9. Prieks lai ir mans liecinieks
10. Komandantstunda

Disks būs nopērkams www.tornis.lv, grupas koncertos, kā arī mūzikas veikalos un citur.

"Naktī guļot uz muguras" prezentācijas pasākums notiks 10. oktobrī Zirgu pastā (Rīgā, Dzirnavu ielā 46) plkst. 19:00, ar grupu "Suki 2000" un Dex Pistols piedalīšanos. Ieejas maksa - 2 Ls, pērkot disku (10. oktobrī tā cena - 3,5 Ls) ieeja brīva. Vecuma ierobežojumu nav.

Albums ierakstīts Latvijas Radio 1. studijā, skaņu inženiera Mārča Bērziņa uzraudzībā (viņš pazīstams kā Torņa ierakstu studijas izveidotājs, kurā tapuši vairāki Latvijas neatkarīgo grupu albumi, piemēram, Baložu pilnu pagalmu albums "Zabete baro baložus" (1999) un Tat Twam "Maigā eitanāzija" (2008)).

Atšķirībā no debijas albuma "Mūzika dejām" (Tornis, 2004), ar kuru "Bērnības Milicija" kļuva par vienu no Latvijas jauniešu mīlētākajām neatkarīgās mūzikas grupām, "Naktī guļot uz muguras" ierakstīts profesionālā studijā, kā arī ar piektā grupas dalībnieka - baritonsaksofonista Roberta Gailīša un vijolnieces Ingas Tomsones piedalīšanos.

Mēs esam pārliecināti, ka "Naktī guļot uz muguras" kļūs par vēl vienu klasisku Latvijas neatkarīgās mūzikas ierakstu, un lepojamies, ka mūsu sadarbība turpinās.

Grupu 2003. gada sākumā izveido Brasas padsmitnieks Juris, kurš līdz tam spēlējis dažos īslaicīgos projektos un grupās. Jurim pievienojas trīs meitenes ar ilgāku vai īsāku pieredzi rokā - Indra, Liene un Aiga. Nākamā gada laikā grupa kļūst par tā dēvēto "Torņa grupu", un turpat (Tornī) lentās ieraksta arī savu pirmo albumu. Turpmākajos gados “Bērnības Milicija" regulāri spēlē koncertus, līdz 2005. - 2006. gadā Latvijas Radio studijā top disks "Naktī guļot uz muguras".

Aiga – bass // Roberts – saksofons // Liene – bungas // Indra - akordeons, balss // Juris - ģitāra, balss


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
Круизы в пол-цены. 5300 круизов со скидкой до 75% или вообще бесплатно New York Настя +17186370530 Skype evg7773 Стимул Dream Cruises ™ и Global Destination. Стимул Dream Cruises ™ Путешествовать за пол-цены или совсем бесплатно 2017. Настя +1718637 skype evg7773

ArturoMoork

<a href=https://ru.freemags.cc/category/sport/athletics-running>runner magazines</a> - transportation magazines, home magazine online.

KeithAnype

<a href=https://freemags.cc/category/sport/cycling>bicycle magazines</a> - pc gamer magazine free download, caravan & motorhome on tour magazine.

MarcusDrestienāktreģistrēties