Grupa “S.I.L.S.” atgriežas ar “Beigu dziesmu”

Daira Kārkliņa, 08.04.2008., 13:27

Pēc ilgāka klusēšanas brīža grupa S.I.L.S. gatavojas izdot savu debijas albumu, un kā nelielu ieskatu tajā piedāvā singlu - “Beigu dziesma”.

Grupa "SILS", foto Ariana KlavinskaGrupa dibināta aptuveni pirms deviņiem gadiem, piesakot sevi plašākai auditorijai ar dziesmu “DLS2”, kas guvusi atzinību gan radio SWH, gan arī daudzu reģionālo radiostaciju topos, bet dziesma “Dziesma Par Sievieti Vāvu no Ruandas“ iekļauta Radio SWH veidotajā izlasē “Priekšnams”. Grupa sniegusi neskaitāmus koncertus un kļuvusi par vienu no iecienītākajām apvienībām “postgrunge” mūzikas klausītāju vidū!

Grupas ģitārists un dziedātājs Ģirts Strumpmanis par gaidāmo albumu stāsta:

“Nevar teikt, ka šis albums būs tāds, kurš pinībā raksturotu mūsu šībrīža sajūtas un muzikālo uztveri, jo tas tomēr ir tapis diezgan ilgi un daudzas no tajā iekļautajām dziesmām radītas vēl grupas pirmsākumos. Albūmā būs dzirdamas arī pavisam jaunas un nedzirdētas kompozīcijas, jo mēs vienkopus vēlējāmies salikt to, ko esam darījuši sākot no grupas izveidošanas līdz pat šim brīdim, tādējādi noslēdzot konkrētu posmu grupas dzīvē.

Tieši tāpēc saviu klausītāju vērtējumam piedāvājam ”Beigu dziesmu”, kuras teksta autors ir kādreizējais S.I.L.S. ģitārists Rolands Seleckis, kurš ir ļoti nozīmīga persona grupas S.I.L.S. vēsturē” turpina dziesmas mūzikas autors Ģirts.

Jaunais grupas S.I.L.S. singls digitāli pieejams www.doremi.lv, www.booms.lv, www.grupa.lv un 19.aprilī grupas sniegs singla prezentācijas koncertu kosmiski mājīgajā, pavisam nesen atklātajā klubā “Space Dog” Vecpilsētas 19, kur trīs zālēs atmosfēra būs paredzēta, intrigai, izlādei un relaksācijai.

S.I.L.S - Beigu dziesma

 

 


2 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
sarkans, 08.04.2008. 13:34:38
Komentāra reitings: 0.326

Jūs laikam jokojat! Beigu dziesma ir veca un jau atklausīta, kāds tur vairs singls!
"Albūmā būs dzirdamas arī pavisam jaunas un nedzirdētas kompozīcijas" varbūt ka varējāt vismaz kādu no šīm dziesmām ielikt kā singlu nu nejau šito!

erris, 08.04.2008. 17:48:45
Komentāra reitings: 1.468

jā, taisnība gan! Šitas jau no galvas zināms! Bet man tik un tā patīk. Gan dziesma, gan grupa.

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
jI5dZ4oT1 mA9nH3yA8 yU3yQ9gA3 bV2uH3aF5 vF0eT0wM8

Margherita

gJ2sR6wA5 qD0pB7eT9 hR6xE3cM3 aL1pC1eM6 pT5sW2hQ8

Maximilian

wM5cR6fV1 wV5wF8tN9 sI9cG8bG2 oP9aV4fP8 jF8hY0mC9

Karenienāktreģistrēties