Grupa "Otra Puse" sāk Vislatvijas tūri

Inese Vīksnāne, 20.04.2009., 16:56

Līdz ar jaunā albuma "Nakts vai Rīts" izdošanu, grupa "Otra Puse" sākusi albuma prezentācijas koncerttūri, kas norisināsies pilsētās visā Latvijā.

Grupai "Otra Puse" šī ir pirmā vērienīgā koncertturneja pēc grupas aktīvas darbības atjaunošanas 2006.gadā.

"Ar šo tūri mēs vēlamies iepriecināt un būt tuvāk saviem klausītājiem v"Otra Puse"- Foto-M. Baltskarsisā Latvijā. Mēs esam romantiķi, un zinām, ko nozīmē acu kontakts!", saka mūzikas autors un taustiņinstrumentālists Ivars Makstnieks.

Šajā koncerttūrē grupas faniem tiks piedāvāta nebijusi iespēja dzirdēt gan populārākās "Otra Puse" gan arī dziesmas no jaunā albuma īpašā, no ierakstiem atšķirīgā skanējumā, turklāt koncertu norises vietas kultūras namos un estrādēs izvēlētas, lai tos būtu iespējams apmeklēt arī gados jaunākajiem grupas faniem.

Koncertu programmā iekļautas klausītāju iemīļotās dziesmas no jaunā albuma "Savādā", "Jūtu Ceļotājs", "Ieskaties", "Rīga" un jau par kārtējo grupas hitu kļuvusī albuma tituldziesma "Nakts vai Rīts", kā arī joprojām aktuālās, mīļās un pieprasītās "Otra Puse" kompozīcijas "Pēc lietus", "Vēstules" un citas.

Šo svētdien, 19. aprīlī, atzīmējot jaunā albuma "Nakts vai Rīts" iznākšanu, grupa "Otra Puse" sniedza divus – dienas un nakts – prezentācijas koncertus klubā "Essential". Pasākumus apmeklēja necerēti daudz dažādu paaudžu atbalstītāju, kuri atzinīgi novērtēja ne tikai visiem labi zināmos hītus, bet arī jaunā albuma dziesmas.

"Beidzot tas ir noticis! Vairāku gadu laikā piedzīvotās emocijas, noskaņas un sajūtu gammas, kuras izskan katrā atsevišķā dziesmā, tagad ir apkopotas vienā veselumā – albumā "Nakts vai Rīts". Sajūta ir pasakaina, jo albums ir kā dzīves posms, kuru var paņemt rokās, paklausīties un vēlreiz sajust to, kas piedzīvots. Esam g"Otra Puse"andarīti, ka mums ir izdevies šīs sajūtas nodot arī saviem klausītājiem," priecājas Normunds Pauniņš.

Koncerttūres datumi un vietas:
24. aprīlī "Otra Puse" sniegs koncertu "O bārā" Ogrē, ikvienam apmeklētājiem dāvinot jauno CD "Nakts vai Rīts".
29.aprīlī grupa koncertēs Jelgavā, klubā "Post",
2.maijā Alūksnē, klubā "Ideja",
14.maijā Kuldīgas kultūras centrā,
15.maijā Cēsu kultūras centrā,
16.maijā Jēkabpilī, Krustpils kultūras namā,
22.maijā Rīgā, klubā "Četri Balti krekli",
30.maijā Varakļānu kultūras namā,
13.jūnijā Saulkrastu estrādē, viesi - grupa "The Hobos",
20.jūnijā Liepājas koncertestrādē "Pūt Vējiņi!".

Biļetes no 20.aprīļa iepriekšpārdošanā nopērkamas www.bezrindas.lv vai koncertu norises vietās!
 


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
I needed to thank you for this fantastic read!! I definitely enjoyed every bit of it. I have got you bookmarked to check out new things you post… Relaxation inen.sewomabest.com/relaxation/

Relaxation

Get The Worlds Greatest Magic Sand Free Beach Mat! Watch sand, dirt & dust disappear right before your eyes! Act Now And Receive A Special Discount For Our Magic Sand Free Beach Mat! Get Yours Here: magicmat.shop Regards, Christie Kultūras portāls HC.LV

Christie

Quality articles or reviews is the main to be a focus for the people to visit the site, that's what this site is providing. Advice girlfriends hombwh.teswomango.com/advice-girlfriends/

Advice girlfriendsienāktreģistrēties