Grupa no Itālijas iesildīs kanādiešu hardkora zvaigznes

Klubs „Melnā Piektdiena", 02.07.2015., 10:26

13. jūlijā klubā "Melnā Piektdiena" itāļu apvienība "A Crime Called…" iesildīs Kanādiešu hardkora zvaigznes "Comeback Kid".

Itāļu apvienība "A Crime Called…"Bieži pieņemts uzskatīt, ka mazas pilsētas grauž un lauž jauno kolektīvu sapņus un ambīcijas. Bet grupai "A Crime Called…" ir citāda vēsture.

Par laimi, dzīve ir pilna ar visādiem pārsteigumiem. Neviens no grupas dalībniekiem nevēlējas vilkt savu eksistenci mazā pilsētiņā. Viņi apvienojušies, lai ar ģitāru rifiem pamodināt citus cilvēkus pašā augstākā līmenī. Viņi cenšas atšķirties no apkārtējiem, no tās vēlmes arī rādījies nosaukums: "A Crime Called…". Nosaukumā ir paslēptā mežonība, nihilisms, negatīva attieksme pret likumu un vispārpieņemtajām normām. Daudzpunkte nosaukumā raksturo gan visu, gan neko. Katrs var uztvert un izprast to nozīmi, ka viņš to vēlas.

Koncertējot dzimtajā pilsētā, kolektīvs drīz vien saprata, lai izpaustu sevi, vajag vairāk spēlēt lielpilsētās – Milanā, Turīnā, Boloņā utt.

Nozīmīga diena pienāca 2009. gada vasarā, kad grupa satika jauno režisoru, kurš sadarbojas ar Loganu Maderu (Logan Mader) (ex-Machine Head). Šī tikšanās deva ienesīgus rezultātus. Kopā ar producentu Ediju Kavazu (Eddy Cavazza) pasaulē nāca albums "Beyond These Days". Pateicoties masteringam no studijas "Finnvox Studio Helsinki" albums ieguva "amerikāņu skanējumu" un noslēdza līgumu ar amerikāņu leiblu "Reality Entertainment" (Kalifornija). No 2013. gada grupas pārstāvji ir "Alphaomega Management".

Grupa izpilda dziesmas alternatīva roka žanrā. Smalki apvienojot rokmūziku ar smago metālu. Kompozīcijas ir melodiskas, ar smagiem ģitāru rifiem, tīru vokālu un vieglu piedziedājumu. Noteikti patiks grupu "Guano Apes", "Linkin Park", "Korn", "Evanescence", "P.O.D" un "Papa Roach" faniem.

Biļetes iepriekšpārdošanā no 22. maija interneta vietnē: ticketshop.lv.

Dziesmas "Out of flow" video: www.youtube.com/watch?v=rV__Bva0ZvU.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
acido urico alto cibi da evitareacido urico valori <a href=https://hires.berlin/acidouriconelleurine77465>uricemia in gravidanza </a>

VictorItasp

Круизы в пол-цены. 5300 круизов со скидкой до 75% или вообще бесплатно New York Настя +17186370530 Skype evg7773 Стимул Dream Cruises ™ и Global Destination. Стимул Dream Cruises ™ Путешествовать за пол-цены или совсем бесплатно 2017. Настя +1718637 skype evg7773

ArturoMoork

<a href=https://ru.freemags.cc/category/sport/athletics-running>runner magazines</a> - transportation magazines, home magazine online.

KeithAnypeienāktreģistrēties