Grupa "Iva" piedāvā noklausīties singlu "Highway"

Grupa "IVA", 08.10.2008., 15:45

Singls ir topošā grupas albuma ar tādu pašu nosaukumu vēstnesis.

Grupa "Iva”, kas nedaudz vairāk kā gada pastāvēšanas laikā ir debitējusi festivālos “Bildes” un “Tu esi pamanīts”, uzstājusies pavasara koncertā Jaunajā Rīgas teātrī un gatavojas izlaist savu pirmo albumu, iepazīstina ar singlu "Highway”.

“Interesants ir tā rašanās stāsts,” stāsta vokāliste Vita Ivaškeviča, kuras rakstītās dziesmas arī veido grupas muzikālo garastāvokli. „Dziesma „atnāca” pēkšņi, kad gribējās sāpinātas sirds stāstu ietērpt vārdos, kas būtu viegli – tieši pretēji esošajam pārdzīvojumam. Un tā, lai dziesmā varētu klīst kā labirintā – lai tā būtu daudzslāņaina, un līdzi varētu dungot visu vecumu klausītāji. Manuprāt, tas ir izdevies!” Grupa "Iva"

Tā kā V. Ivaškeviča raksta dziesmas un uzstājas dažādām publikām jau teju desmit gadus, ideja par albumu nedeva mieru jau krietnu brīdi. Pirmajai albuma dziesmai aranžējumu veidoja Gints Sola, un tā tika ierakstīta Siguldas studijā „Sss”. Albuma tapšanas procesā sāka veidoties „Iva”, kādu mēs to pazīstam šodien: „Tā sanāk, ka singls „Highway” ir tapis vēl pirms „Iva”, bet pārējās dziesmas mani saveda kopā ar ģitāristi un mandolīnisti Baibu Plakani, basģitāristu Andri Tuču un bundzinieku Viesturu Samtu.”

Grupa “Iva” līdz šim ir piedalījusies mūzikas un mākslas festivālā „Bildes 2007”, uzstājusies ar jaunu programmu pavasara koncertā Jaunajā Rīgas teātrī, bet šovasar notikušajā festivālā konkursā „Tu esi pamanīts” Iva mūziķe Baiba ieguva uzvaru nominācijā „Labākais ģitārists”. Savukārt nākamā gada martā “Iva” pārstāvēs Latviju Eiropas Kultūras festivālā Ruānā, Francijā.

Vēl šoruden ir gaidāma arī dziesmas “Highway” video versija, kas top režisores Lindas Oltes vadībā. 12. novembrī „Iva” sniegs akustisko koncertu Latvijas Mūzikas akadēmijas Studentu klubā, savukārt 21. novembrī uzstāsies festivālā „Bildes 2008” Rīgas Kongresu Namā.

 Iva- Highway


2 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
deni2s, 08.10.2008. 21:17:30
Komentāra reitings: -2.952

Balss intonācija atgādina vietām "Skunk Anansie" vokālisti.
Un forši, ka bundzinieks - All Day Long un tās bijušās Alvila punkgrupas ex-bundzinieks Viesītis :)

laimuks, 18.10.2008. 11:27:43
Komentāra reitings: 0

izklausās jau baigi labi šitā grupa!
Jā, un bundzenieks ar foršs!

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
zJ5rR8dS7 nE8bR7kE7 sW5kI1fI5 lH8rK5nZ8 sS0sU9xW9

Augustina

rG8hR5sI1 uO7yF6oZ6 qE5pM4iJ7 tQ6fU9nY8 pW7qS8iT8

Nelly

uO2oF3lY9 nY5vC8lU4 tE8iO5tQ9 dH6fQ5bY2 gI8nS3cG3

Thomasienāktreģistrēties