Grupa "Finx" Sāk klipa filmēšanu

Jānis Penka, 23.03.2007., 09:02

Šo svētdien, 25.martā producents Raivo Karro Rīgas Kinostudijā sāks grupas "Finx" videoklipa filmēšanu.

Grupa tehnisku iemeslu dēļ ir atteikusies no iepriekšējā singla “Uz 4 debess pusēm” vizualizācijas. Šo svētdien tiks filmēts materiāls grupas nākamā singla klipam “Es tev teikšu tā”. Arī šī dziesma tiks iekļauta grupas jaunajā albumā, kuru paredzēts izdot vēl līdz vasaras sākumam.


Grupas “ģenerators” DJ stāsta: “...pavasaris mums tradicionāli izvēršas par aktīvas darbošanās periodu un izskatās, ka šis gads nebūs izņēmums. Mēs esam uzkrākuši spēku un jaunas idejas, atmetuši ilūzijas un nereālus sapņus un darām to, ko gribam! Nākošo singlu esam cieši nolēmuši publiskot kopā ar videoklipu.”


Debijas albumu “Na na hā” grupa laida klajā 2005.gadā un tajā bija iekļauti tādi hiti kā “Tikko kā sācies”, “Zvaigznes”, “Mans vārds” un “2reiz”.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.





atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
Слово пацана 8 серия

Ted

Regards. Fantastic stuff!

TarynnImmaf

Really loads of superb facts.

Tarynntof



ienāktreģistrēties