Grupa "ak69" filmē debijas videoklipu Salaspilī

Baiba Altena, 29.11.2008., 01:21

Video versijas scenārija autors un režisors ir "ak69" bundzinieks Mārcis.

Aizgājušajā svētdienā, 23. novembrī, kad vēja ātrums sasniedza 20 m/ s un skarbajā sniegputenī zeme savienojās ar debesīm, rokgrupas "ak69" puiši ar filmēšanas grupu ieradās Salaspilī, lai vaļējā angārā, spītējot vējam un sniegam, filmētu sava debijas video klipa noslēdzošo daļu.

Liels bija Salaspiliešu pārsteigums, un ziņkārīgo kaimiņu netrūka, kad ap plkst. 20.00 caur vēja skaļajām brāzmām no pamesto angāru puses nāca roka skaņas, gaisā šāvās pirotehnika un ... pat uguns liesmas! Tas viss – "ak69" nākamā singla "Pastaiga" video versijas vārdā.

"ak69" bundzinieks Mārcis par savu ieceri stāsta: "Dziesmas mūzika ir kontrastaina, arī video klips būs tieši tāds – viena daļa iecerēta kā skaists stāsts par diviem cilvēkiem, kuri spēj savu dzīvi nodzīvot skaisti kopā, savukārt otra – par to enerģiju un spēku, kas ir gan mūsos, gan dziesmā".

Savukārt grupas vokālists un dziesmas "Pastaiga" teksta autors Oskars piebilst, ka "Dziesma ir par diviem cilvēkiem, kas kopā pastaigājas... cauri dzīvei, tā teikt".

Kas tad īsti notika Salaspils angārā?

"Uzbūvējām nelielu kartona pilsētiņu, kur tad arī notiek darbība." – stāsta Oskars un piebilst – " Beigās gan no pilsētiņas nekas daudz pāri nepalika..."

"Atklāti sakot, tika pacelts jautājums par filmēšanas atcelšanu" – atklāj Mārcis – "taču atbilde bija skaidra pēc aptuveni pus minūtes. Esmu patiešām laimīgs par visas komandas degsmi, pašaizliedzību un darbu, neskatoties uz briesmīgajiem apstākļiem".

Pirmā klipa daļa un romantiskākie kadri tika uzfilmēti jau oktobra sākumā - Kuldīgā. "Šai daļai tika piesaistīti seši aktieri, kas lieliski tika galā ar savu uzdevumu. Arī tanī dienā šķita, ka laikapstākļi ir noskaņoti pret mums, jo naktī un no rīta pamatīgi lija lietus, bet uz filmēšanas sākumu laiks noskaidrojās un brīžiem pat spīdēja jauka saulīte" – atceras Mārcis.

Priekšā vēl smags darbs pie klipa montāžas, taču jau tagad grupa izsaka lielu paldies par ieguldīto darbu, savai radošajai komandai: operatoriem Jānim Braunam un Kasparam Gūtmanim, atbildīgajai par māksliniecisko noformējumu un foto mirkļu iemūžināšanu – Annai Orniņai. Kā arī Salaspils Domes sab.attiecību speciālistei Lolitai Trukšānei – par uzticēšanos.

Dziesmas "Pastaiga" video versija būs klausāma gan latviešu, gan angļu valodā. Tas ir grupas "ak69" solis uz priekšu – tuvāk auditorijai, kura atrodas ārpus Latvijas robežām.

Par rokgrupas "ak69" ieceru īstenošanu rūpējas grupas menedžere – Baiba Altena:
"Ja jūs man jautātu, cik izmaksā video klipa filmēšana ekonomiskās krīzes laikā? Es Jums atbildētu: "Tas maksā tik, cik Jums nav žēl tajā ieguldīt. Un ne jau vienmēr nauda ir noteicošais! Mīlestība un uzticēšanas cilvēkiem, ticība lietām ko dari – tas ir pats dārgākais šajā pasaulē!"
 


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
<a href=bit.ly/2oQUzUu>Income, earnings</a> <a href=bit.ly/2oQUzUu>Binary options without attachments</a> <a href=bit.ly/2oQUzUu>Sources of passive income</a> <a href=bit.ly/2oQUzUu>Sites for earnings</a> <a href=bit.ly/2oQUzUu>Earnings</a> -$$!!$-

uhexohb

別れさせ屋 富山県 別れさせ屋 大阪 別れさせ屋 静岡県 別れさせ屋 離婚 <a href=https://rikon-ya.com>私たちの会社</a> 別れさせ屋 熊本県 別れさせ屋 岐阜県 別れさせ屋 三重県

DonaldSoype

<a href=bit.ly/2oQUzUu>Ways to earn money online</a> <a href=bit.ly/2oQUzUu>Forum about earnings</a> <a href=bit.ly/2oQUzUu>Earnings on options</a> <a href=bit.ly/2oQUzUu>credit rating</a> <a href=bit.ly/2oQUzUu>Casino earnings</a> -$$!!$-

uhexvgcienāktreģistrēties