"Ģitāristu sesija 2009"

Imants Pulkstenis, 10.02.2009., 13:36

"Ģitāristu sesija 2009" notiks no 5. līdz 10. aprīlim Madonā. Tās ir apmācības ģitāristiem, bundziniekiem, vokālistiem, kurās var piedalīties ik katrs.

Sesijas ietvaros notiks tehnoloģiju seminārs "Skaņa, gaisma 2", kurš notiks 10. aprīlī un uz kuru tiek aicināti kultūras darbinieki un tehniķi no visas republikas. Semināra atbalsts ir no "Kompānijas NA", "3S" un "Real sound lab".

Vairāk informācijas www.madona.lv/gitses

Ģitāristiem, basa ģitāristiem, bundziniekiem, šogad, arī vokālistiem ir sācies pieteikšanās laiks "Ģitāristu sesijai 2009". Tā 12 gadu laikā ir izaugusi par jauno mūziķu pieredzes uzkrāšanas avotu, par iepazīšanās un jaunu projektu, jaunas informācijas un ideju ģenerēšanas vietu. Sākot ar 1998. gadu dalību sesijā ir ņēmuši 723 cilvēki no Rīgas un visiem novadiem. Mācībspēks sesijā ir starptautisks. Meistarklases sniegt tiek uzaicināti Latvijas labākie, stilistiski pamatotākie un arī populāri Latvijas mūziķi. "Ģitāristu sesija" jau otro gadu notiks nesen rekonstruētajā Madonas kultūras namā, ikviens var būt tās dalībnieks(-ce) atsūtot pieteikuma anketu un visu tajā prasīto līdz šā gada 20. martam.

Dalībnieki apvienojas interešu grupās, kur notiek padziļināta informācijas apmaiņa, praktiskas nodarbības un mēģinājumi noslēguma koncertam. Sesijas dalībniekiem vakaros notiks konkursiņi, kuros, pateicoties mūzikas preču veikalam "Tava skaņa", varēs izcīnīt vērtīgas balvas.

Jaunajām grupām nepieciešams kvalitatīvs video materiāls. Piedāvājam par salīdzinoši zemām izmaksām uzfilmēt videoklipu daudzkameru režīmā ar labām gaismām un labu skaņu aparatūru. Šo ieceri varēsim īstenot pateicoties skaņu kompānijai "3S"! Grupu pārstāvjiem interesēties mob.: 29411619

Sesijā meistarklases sniedz un uzstājas Latvijas mūziķi un ārzemju viesi – Andy Baker (Anglija), Mr. Neff Irizarry II (Somija), Aleksej Liapko, Mihail Klagin (Krievija). Sesijas speciālie viesi šogad būs Moussa Diallo kvintets no Dānijas. www.moussadiallo.com

Sesijas organizatori rūpējas par dalībnieku ēdināšanu, guldināšanu (iespēju robežās - internāts vai viesnīca) un saturīgu, interesantu un lietderīgi pavadītu laiku no 5. līdz 10. aprīlim. Jāpiebilst, ka neskatoties uz šodienas ekonomisko situāciju valstī, "Ģitāristu sesija" cer saglabāt dalības maksas iepriekšējā gada līmenī.

Pieteikšanās ir sākusies, Madona ir pilsēta, kur esi gaidīts!

"Ģitāristu sesiju" organizē i.u. "Sinepes un Medus" sadarbībā ar Madonas pilsētas domi un Madonas kultūras namu.


2 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
sanda (sandamons@inbox.lv), 24.02.2009. 17:41:16 (ip:81.198.144.228)
Komentāra reitings: 0

cik lielas ir izmaksas?

bulka (baibux242@inbo.vl), 04.03.2009. 18:28:33 (ip:91.200.64.209)
Komentāra reitings: 0

ja guli kojās-80Ls
ja viesnīcā-120Ls

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā

Leonardruino

Leonardshani

Thomaslicienāktreģistrēties