"Gaz- Rock" plosīsies Studentu klubā

Edgars Eihmanis, 03.10.2007., 22:52

6. oktobrī pl. 22.00 notiks ilgi gaidītais "Gaz- Rock" tūres noslēguma koncerts Studentu klubā.

Koncertā spēlēs grupas "Plūme", "Edgari", "Sensors", kā arī "Gaz- Rock" apvienotais koris ar īpašo viesu piedalīšanos.

"Gaz- Rock" ir automobilizācijas un ezeru mūzikas sintēze, kā ietvaros septembra vidū apvienojās vairāku pašmāju grupu pārstāvji, lai sniegtu koncertus Latgales mazpilsētās. Kā transporta līdzeklis tika izmantots antīks smagais kulbas automobilis GAZ-51 (1952. gada ražojums).

Koncertā piedalīsies grupa "Edgari", (ezeru mūzika – Viļāni, Ļipuški, Rāzna un Lubāna), akustiskās versijās izpildot hītus, kas pārbaudīti gan vientuļās pludmalēs un autobusu pieturās, gan arī Latgales pilsētiņu centrālajos laukumos. Tāpat startēs arī grupa "Plūme" (dvēseles rumba, putnu roks, vēdiskais regejs), klausītājus apburot ar Kristas kalnu fejas balsīm un Alda ritmu cilpām.

Savukārt hedlaineri – leģendārā apvienība "Sensors" sakās plānojam vērienīgu un vēl nebijušu koncertšovu ar dažādiem pārsteigumiem, piedāvājot savus labākos hītus, kā arī vairākus pavisam jaunus un nedzirdētus grāvējus. Dejo visi!

Koncerta kulminācijā notiks "Gaz- Rock" apvienotā kora uzstāšanās, kurā dalību ņems minēto grupu dalībnieki un pieaicinātie viesi, lai atceroties tūres skaistākos brīžus, smērētu vēl nedzirdētu Latgales muzikālo krējumu un sviestu – neaizmirstami hīti, tosti un galops – absolūta līksme!

Pasākumu kuplinās Arājs R. ar savu aizvēsturisko gaziku, kas vispārējai interesentu apskatei tiks novietots pie Studentu kluba centrālās ieejas. Īpaši veiksmīgajiem un attapīgajiem (viktorīna) būs iespēja izbraukt apli pa tuvējo apkārtni, bet totālais uzvarētājs tiks nogādāts mājās.

2 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
čalis, 03.10.2007. 22:55:04
Komentāra reitings: 0

Forša balva būs uzvarētājam!
Pirmo reizi ko tādu dzirdu! :D :D

deni2s, 03.10.2007. 23:41:47
Komentāra reitings: 0

Izklausās jautri ;)

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
tA6oD9dS3 uG1eE6kH3 replica bags fake bags replica bags

Larue

kW1oI7mK9 iT7bE9eW2 fake bags replica bags fake bags

Tyrone

Eugenehewienāktreģistrēties