Gada skumjākais koncerts "Depo"

Marko, 26.11.2008., 22:01

14. novembrī jau otro reizi pie mums viesojās Mick Moss, šoreiz ņemot līdzi otru projekta "Antimatter" dibinātāju Duncan Pattersson.

Varētu teikt, ka šī Liverpūles draugu regulāra viesošanās Latvijā aizsākās tad, kad pie mums uz Rīgu atbrauca grupas "Anathema" ģitārists – viens no trijiem brāļiem – Danny Cavanagh. Šķiet, tas bija pirms kādiem trijiem gadiem, kad Danny Cavanagh nospēlēja divus akustiskos koncertus Latvijā. Laikam tad arī aizsākās tuvā un apsveicamā draudzībaAntimatter un Vic Anselmo starp Liverpūles puišiem un mūsu pašu talantīgo meiteni "Vic Anselmo".

Un kā jau ierasts, šādā pasākumā kā īpašais viesis spēlē "Vic Anselmo". Akustiski, skaisti, pilnīgi un ar rotaļīgu pārliecību piepilda zāli galvenokārt ar balsi, balsi un balsi. Apbrīnojami!

Pēc "Vic Anselmo" priekšnesuma uz skatuves jau sēž divi vīri un vakars ar "Anathema", "Antimatter" un "ION" dziesmām var tikt atklāts. Savādi gan, ka "ION  dziesmas bija salīdzinoši maz, pietam, tika spēlēta arī John Lenon dziesma "Working Class Hero", kuru nospēlējot Mick Moss atklāj, ka dīvaini ir tas, ka Lenons ir sarakstījis ļoti līdzīgu dziesmu ar tādu pašu nosaukumu, kādu spēlē "Antimatter". Mick Moss sasveicinās ar publiku un atklāj, ka ir ļoti priecīgs atgriezties Igaunijā, tāpēc zāli pāršalc smieklu vētra. Koncerts iesākas ar "Antimatter" vecajām dziesmām no "Saviour" laikiem, kurām seko arī "Anathema" dziesmas – "Empty", "Lost Control". Protams, neiztikt arī bez tādiem "Antimater" hītiem kā "Legions" un "Leaving Eden". Koncerta laikā uz skatuves atgriežas arī "Vic Anselmo" un kopīgi, līdzīgi kā pagājušajā gadā, kad tika dziAntimatteredāta Nick Cave dziesma "Where the wild Roses Grow", nodzied "Antimatter" dziesmu "Flovers".

Koncerts tiek pabeigts un abi mākslinieki atstāj skatuvi, taču ir pārliecība, ka viņi vēl atgriezīsies, jo dziesmu tekstu lapu čupiņa vēl izskatās diezgan paprāva. Pēc tautas aicinājuma Mick un Duncan atgriežas uz skatuves un nospēlē vēl tikai vienu dziesmu. Žēl, ka tikai vienu, taču, ir tāds sakāmvārds, ka laba daudz nevajag. Šajā gadījumā nepiekrītu, jo koncerts varēja turpināties visu nakti. Bet nekas, gan jau, ka pēc neilga laika "Antimatter" atgriezīsies Latvijā un kaut kas liek domāt arī par to, ka pirms tam vēl mēs šeit varētu redzēt arī "Anathema". Takā būtu jau laiks, un kāpēc tam par iemeslu nevarētu būt drīz izdot paredzētais jaunais albums?


1 komentārs Komentēšana pieejama visiem.
veiksminiece, 02.12.2008. 18:19:50
Komentāra reitings: 0.072

Kāpēc gada skumjākais koncerts?

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz rakstu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
I am delighted that I detected this site, exactly the right info that I was looking for! https://www.evernote.com/shard/s585/sh/986039e6-c37f-49fb-bed2-385e4aad2392/1641a4c42a8d6c3585a1e886140b8251

MichaelSon

new launching mlm companies 2017 holidays See more https://fb.com/groups/thebigmlmsecrets

EdwardoSut

Смотреть порнуху можно <a href=deutsche-porno-filme.com>здесь</a>

TanyaKemienāktreģistrēties