Gada skumjākais koncerts

Ian, 17.10.2008., 09:19

14. novembrī klubā "Depo" uzstāsies Mick Moss, Duncan Patterson un Vic Anselmo.

Mick Moss- dziesminieks, kura saknes meklējamas gan Apvienotajā Karalistē, gan Īrijā.

Kopā ar multinstrumentālistu Dunkanu Patersonu 1998. gadā nodibinājuši grupu "Antimatter".

Ja agrīnajos, pirmajos divos albumos „Saviour" (2000) un „Lights Out" (2003) tie bija muzikāli eksperimenti ar elektroniku, sieviešu vokāliem, variējot ambient, gothic un trip hop mūzikas lauciņā, tad pēdējie divi albumi „Planettary Confinement" (2005) un „Leaving Eden" (2007) ir akustiski vai pus-akustiski, bet skumjas apceres pilni.

Mika Mossa atpazīstamības zīme ir – vienkārši ģitāras pavadījumi un izjustais dziedājums, variējot ar balsi. Iespējams, vietām pārāk smeldzīga vai melanholiska mūzika, bet emocijas un pārdzīvojumu izraisoša klausītājā.

Drūmo noskaņu kliedē Mika joki, kurus viņš trāpīgi iestarpina pa vidu dziesmām koncertos.

Duncan Patterson – muzikālās gaitas uzsācis 90-tajos gados, spēlējot bass ģitāru tolaik vēl doom metal grupā "Anathema", pēc septiņu gadu kopīgiem ierakstiem un koncertiem, grupu pametis.

Pēc "Anathemas" periods Dunkanam bija "Antimatter", līdz trešajam albumam - "Planetary Confinement" (2004) – lielākās daļas albumā mūzikas autors Dunkans pamet grupu pēc ieraksta. ( Šis albums arī saņem vislielāko kritiķu uzmanību un atzinību, ieskaitot titulu „Skumjākais Gada albums")

Turpinājums seko pēc gada – personīgais projekts Ion un debijas albums "Madre, Protégenos" – stila rāmjos grūti ieliekams - akustiskā roka jaukums ar pasaules mūziku un mainīgu noskaņojumu ambient elementiem. ( albuma unikālā sintēze un skanējums veidojas no dažādu tautu mūzikas instrumentu un balsu izmantošanas ierakstā– Grieķija, Īrija, Meksika, Austrālija, Itālija).

"Vic Anselmo" – latviešu dziedātāja, kurai nupat iznācis debijas albums, muzikāli – pārstāv gothic/alternative žanru. Pateicoties apbrīnojamai balsij un plašajam muzikālajam redzeslokam, "Vic Anselmo" ir atradusi savu, īpašu ceļu mūzikā. Viņas dziesmas ir ļoti juteklīgas un aizrauj ar smalkiem dinamiskiem kontrastiem un skaņu daudzveidību, turklāt mūziku papildina iespaidīgs skatuves imidžs, kas liek domāt par Tima Bērtona filmu savdabīgajiem varoņiem.

 


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
go88

Brucelof

Richardvioky

я гадюка. я жив в україні в маріополі зараз живу в польщі. де знайти роботу??? гадюка

viperTrataienāktreģistrēties