Frailty drūmās saknes

Ian Jansons, 01.06.2009., 16:54

Pēc veiksmīga debijas diska "Lost Lifeless Lights" izdošanas pagājušā gada nogalē, grupa noslēdz rēķinus ar pagātni, izdodot Ep.

Lai agrīnā perioFrailty drūmās saknesda dziesmas neapglabātu aizmirstības un vēstures kapsētā, grupa rudenī iekonservēja tās studijā.

Ar skaņu meistara Ginta Lundberga palīdzību un zināšanām, dziesmas skan aizgājušajam laikam raksturīgi – kā no kapa, nezaudējot ne smagumu, ne dzestrumu, ne skumjas. Drūmās saknes – grupas agrīnais periods raksturojams, kā death/doom metal, kas arī būs dzirdams Ep saturā.

1. Silent Winter
2. Black Phoenix
3. Scarlet Prophecy
4. The Shining
5. A Flower In The Dark Tide

Albuma vāciņa dizainu veidojis Romans "Corvinus" Kamins, šaurākās aprindās zināms, kā jaunatklāts dizaineris un fotogrāfs ar potenciālu. (http://scarecrowstd.com)

Latvijas versijas diska tirāža ir tikai 300 numurēti eksemplāri.

No 9.jūnija to varēs iegādāties mūzikas veikalā "Randoms" Kaļķu ielā 4, Vecrīgā un e-veikalā Randoms.lv

Turpat, mūzikas veikalā "Randoms", otrdien, 9.jūnijā, plkst: 19:00 grupa būs pieejama autogrāfiem, jautājumiem un tostiem.

Šobrīd grupa strādā ar jauno materiālu, kas sevī ietvers atkāpes no ierastā doom metal, jo grupa ir progresējusi skanējuma un konceptuālā ziņā, paplašinot un vietām, pat eksperimentējot ar žanra galējību robežu, ieviešot savā mūzikā stilam netradicionālus elementus un instrumentus.

Aktīvu koncertdarbību grupa atsāks drūmajā rudenī, kad vasaras tveice būs pāri un pasaules gals šķitīs par soli drusku tuvāk, bet vasaras periodā spēlēs divos festivālos – "Metalshow 09-Anticrisis" Rīgā un "Devilstone Open Air" Lietuvā.

www.myspace.com/frailtymetal
http://www.draugiem.lv/frailty


 


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
Firstly, delaware online criminal docket search and criminal court records york pa. Actually, cook county illinois public records search, security and investigative services or landlord tenant check. In addition to that background on people more preferably than kellogg idaho public records.

arrest search

Work from home. TOP 5 projekt 2017.Wellcome!

Arturozedly

It is true that what do fingerprint background checks reveal and find an inmate. Indeed, civil search, vermont dui public records or washington state public records act exemptions. Not only westchester county ny criminal records search , but what is a contract investigator as well.

arrest-records-freeienāktreģistrēties