Mūzikas un sporta festivāls „Fonofest” – ballīte ar plašu muzikālo programmu

Jānis Sildniks, 13.05.2008., 07:54

Zināmas grupas, kas gādās par to, lai Cēsu rajona „Uplandos” 27. un 28. jūnijā „Fonofest”, turpinot Jāņos iesākto aktīvo atpūtu un svinēšanu, tik tiešām kļūtu par „Ballīti nedēļas garumā”, kā sola viens no šī gada festivāla saukļiem.

Līdzīgi kā iepriekšējos gados, festivāla epicentrā būs Lielā skatuve, uz kuras uzstāsies pašmāju un ārzemju grupas. Pagaidām gan tiek atklāti tikai otrās dienas hedlaineri –Deadlock no Vācijas. Grupa uzsākusi darbu pie novembrī gaidāmā jaunā albuma un tālab, kā vēsti grupas oficiālā mājas lapa, šovasar piedāvās tikai „dažas ekskluzīvas uzstāšanās”, no kurām vienīgā ārpus Vācijas būs tieši „Fonofestā”. Saldais ēdiens sestdienas vakarā eksperimentālā hardcore cienītājiem solās būt zviedru grupa Grace Will Fall, kas sniegs savu vienīgo koncertu Latvijā Eiropas tūres ietvaros. Vēl jāpiemin arī 2 somu grupas – New Deadline, kas uzstāsies sestdien, un Endrive, kas savukārt apmeklētājus priecēs piektdienas vakarā. No aizrobežu grupām savu dalību festivālā apstiprinājuši arī Los Nipples no Slovākijas un Spichki no Lietuvas. Taču tas vēl neesot viss.

Lai gan par piektdienas galvenajām zvaigznēm vēl tiek klusēts, organizatori sola, ka pārsteigumi būs. Tikmēr ir vērts ieplānot „Fonofest” apmeklēšanu kaut vai tikai pašmāju iecienīto mākslinieku dēļ. Aizraujošs piedzīvojums piektdienas vakarā gaidāms kopā ar Astro’n’ out, The Lucky Gang, Enhet, 9 Horizon, bet sestdien uzstāsies Trendkill Method, S.I.L.S., Tesa, All Day Long, Cacophonics, Kriegopfer, Voiceks Voiska, Backflow u.c.

Savukārt, uz Mazās skatuves, uzstāsies grupas, kas izmantoja iespēju pašas pieteikties. To vidū ir Collide, Versus, Intricate, Angervoice, Guerilla Habits, Thursday 12th, Screampiece, Sandtrout, Seborrhea, Lassie the Cat, No More Rock Stars no Igaunijas un vēl.

Darbosies arī Shark Dj telts, kurā varēs izkustēties un izdancoties pie „vecajiem, labajiem” un „jaunajiem, eksperimentālajiem” gabaliem. Tālab ir skaidrs, ka „Fonofest” muzikālā mērce būs saistoša visdažādākajām gaumēm.

Neizpaliks arī sportiskās aktivitātes. jau tradicionālajam smilšu volejbolam, futbolam, peintbolam, pievienosies arī šaušana ar loku u.c. Visi interesenti varēs piedalīties Radošajā darbnīcā „Shitart”, kuras ietvaros notiks atkritumu šķirošana un otrreizēja izmantošana.

Festivāla apmeklētāju ērtībai būs pieejama telšu pilsēta, autostāvvieta, ēdināšanas stendi, mantu glabātuve un info punkts.

Tālab jāpiekrīt vien ir vēl citam festivāla moto: „Gads sākas ar „Fonofest”!”

Informāciju par citiem festivāla jaunumiem var atrast http://www.fonofest.com  


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
mU9iX1qZ3 pX6jA3xA7 mN1fC8eD1 jT6jN8mT9 uZ4kF9kR1

Wilhemina

oV8rH1pJ6 mI9dL6qD7 dV6wR7jL2 xB9fR3iJ2 rA7wT5zC9

Giselle

dW1eM8zK0 fC2yN3aA7 tM6yI3oX4 dV0cZ1wF3 qR3uE3iE2

Carmelaienāktreģistrēties