"Fonofest" – ballīte ar plašu muzikālo programmu

Kristīne Mihaļova , 07.05.2008., 21:37

Zināmas grupas, kas gādās par to, lai Cēsu rajona "Uplandos" 27. un 28. jūnijā "Fonofest", turpinās Jāņos iesākto aktīvo atpūtu un svinēšanu.

Līdzīgi kā iepriekšējos gados, festivāla epicentrā būs Lielā skatuve, uz kuras uzstāsies pašmāju un ārzemju grupas. Pagaidām gan tiek atklāti tikai otrās dienas hedlaineri –"Deadlock" no Vācijas. Grupa uzsākusi darbu pie novembrī gaidāmā jaunā albuma un tālab, kā vēsti grupas oficiālā mājas lapa, šovasar piedāvās tikai "dažas ekskluzīvas uzstāšanās", no kurām vienīgā ārpus Vācijas būs tieši "Fonofestā". Saldais ēdiens sestdienas vakarā eksperimentālā hardcore cienītājiem solās būt zviedru grupa "Grace Will Fall", kas sniegs savu vienīgo koncertu Latvijā Eiropas tūres ietvaros. Pie festivāla pērlēm jāpiemin arī 2 somu grupas – "New Deadline", kas uzstāsies sestdien, un "Endrive", kas savukārt apmeklētājus priecēs piektdienas vakarā. No aizrobežu grupām savu dalību festivālā aGrupa "Deadlock"pstiprinājuši arī "Los Nipples" no Slovākijas un "Spichki" no Lietuvas. Taču tas vēl neesot viss.

Lai gan par piektdienas galvenajām zvaigznēm vēl tiek klusēts, organizatori sola, ka pārsteigumi būs. Tikmēr ir vērts ieplānot „Fonofest” apmeklēšanu kaut vai tikai pašmāju iecienīto mākslinieku dēļ. Aizraujošs piedzīvojums piektdienas vakarā gaidāms kopā ar Astro’n’ out, The Lucky Gang, Enhet, 9 Horizon, bet sestdien uzstāsies Trendkill Method, S.I.L.S., Tesa, All Day Long, Cacophonics, Backflow, Kriegopfer u.c.

Savukārt, uz Mazās skatuves, uzstāsies grupas, kas izmantoja iespēju pašas pieteikties. To vidū ir Collide, Versus, Insomnia, Intricate, Angervoice, Guerilla Habits, Thursday 12th, Screampiece, Puseh Pusew, Sandtrout, Seborrhea, Lassie the Cat un No More Rock Stars no Igaunijas.

Darbosies arī Shark Dj telts, kurā varēs izkustēties un izdancoties pie „vecajiem, labajiem” un „jaunajiem, eksperimentālajiem” gabaliem. Tālab ir skaidrs, ka „Fonofest” muzikālā mērce būs saistoša visdažādākajām gaumēm.

Neizpaliks arī sportiskās aktivitātes. Jau tradicionālajam smilšu volejbolam, futbolam, peintbolam, pievienosies arī šaušana ar loku u.c. Visi interesenti varēs piedalīties Radošajā darbnīcā „Shitart”, kuras ietvaros notiks atkritumu šķirošana un otrreizēja izmantošana.

Festivāla apmeklētāju ērtībai būs pieejama telšu pilsēta, autostāvvieta, ēdināšanas stendi, mantu glabātuve un info punkts

Informāciju par citiem festivāla jaunumiem var atrast te.

1 komentārs Komentēšana pieejama visiem.
austrinjsh, 07.05.2008. 22:43:43
Komentāra reitings: 4.431

Backfow gadījumā nav Backflow? :)

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.





atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
kW1oI7mK9 iT7bE9eW2 fake bags replica bags fake bags

Tyrone

Eugenehew

xG6hL4nK2 eJ5nY1yD5 fake bags fake bags replica bags

Dianna



ienāktreģistrēties