Festivāls, kas atvērs robežas - "Be2Gether"

Sergejs Bižāns, 08.08.2007., 09:06

No 24. līdz 26. augustam Lietuvā, Norvilišķos tuvumā Baltkrievijas robežai notiks šīs vasaras lielākais mūzikas festivāls Lietuvā - "Be2Gether".

Trīs augusta nogales pēdējās dienas Norvilišķos būs piesātinātas ne tikai ar muzikālajiem priekšnesumiem, bet arī mākslas meistardarbnīcām, brīvdabas kino, fotoplenēriem un dažādām sporta un izklaides iespējām. Festivālā uz divām skatuvēm uzstāsies grupas no Krievijas, Gruzijas, Baltkrievijas, Polijas, Somijas, Igaunijas, Latvijas un Lietuvas, bet pasaulslaveni DJ griezīs plates deju mūzikas «klubā».

Festivāls norisināsies netālu no Baltkrievijas robežas, 16. gadsimta pilsdrupu pakājē.

Šobrīd savu dalību festivālā ir apstiprinājuši: Morcheeba (UK), Bloodhound Gang (US), Therapy? (UK), The Young Knives (UK), New York Ska Jazz Ensemble (US), Andrius Mamontovas (LT), Datarock (NO), DJ Food & DK (UK), DJ Alex Gopher (FR), Zion Train (UK/DE), Lyapis Trubetskoy (BY), Poets of the Fall (FI), Leaves (IS), Joana and the Wolf (UK), New York Ska Jazz Ensemble (US), Myslovitz (PL), Skamp (LT), Pieno lazeriai (LT), G&G Sindikatas (LT), Drum Ecstasy (BY), Tanel Padar & the Sun (EE), Tribes of the City (LV).

Tik liela mēroga festivāls līdz šim Lietuvā vēl nav pieredzēts, par ko liecina gan lielā atsaucība par pasākumu no Lietuvas un kaimiņvalstīm. «Pasaule ir mainījusies, bet robežas mūsu prātos vēl joprojām paliek. Mūzikas laukā mēs vēl joprojām esam izolēti no pārējās pasaules», festivālam veltītajā preses konferencē teica leģendārais lietuviešu mūziķis Andrius Mamontovas, «Festivāla «Be2Gether» misija ir likt mums ieskatīties vienam otra acīs, izplest robežas. Un tam ir jākļūst par tradīciju. Šāda mēroga festivālu Lietuvā līdz šim nav bijis. Ir labi, ka Giedrius Klimkevicius (pasākuma galvenais producents) ir atcerējies par to, kas ir festivāli».

«Svarīgākais, lai cilvēki aizmirst visas savas sliktās domas un pārpilda festivālu ar pozitīvām idejām. Draudzīga un līksma atmosfēra ir galvenais katra vasaras festivāla atribūts, kuru nespēj ietekmēt arī mainīgie laikapstākļi», stāsta Kimkevicius.

Jāatzīmē, ka daļa no naudas, kas tiks iegūta festivāla laikā, tiks ziedota Baltkrievijas pilsētā Čečerskā izvietotajam centram, kas nodarbojas Černobiļas atomelektrostacijas sekās cietušo bērnu ārstēšanu un aprūpi.

Papildus informācija par festivālu: www.b2g.lt  

Biļetes var iegādāties: www.tiketa.lt  (vēl tikai dažas dienas festivāla biļetes maksā 18Ls un 22Ls, vēlāk biļetes maksās dārgāk).


1 komentārs Komentēšana pieejama visiem.
melomaans, 08.08.2007. 12:24:23
Komentāra reitings: 0

Iespējams brauktu ,taču tajā laikā šogad pie mums ir ''Klusa Daba'' ,kuru negribētos palaist garām.

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
Sun52

HenryabulT

Gabrielham

Тема не простая но и не сложная ArataurNiladwyn@gmail.com 000*** hc.lv

UTlEAdYmEZienāktreģistrēties