Festivālam „re:loud” būs vērienīga tehniskā uzbūve

Anda Jansone, 31.08.2006., 16:27

Jau pāris dienas atpakaļ sākusies, šobrīd norit festivāla „re:loud” tehniskā uzbūve – festivāls pārsteigs apmeklētājus ar grandiozu skatuvi, LED ekrāniem, iespaidīgu gaismu aprīkojumu un jaudīgu skaņu.

„Mēs gribam lai festivāla „re:loud” vizītkarte ir vērienīgs un kvalitatīvs tehniskais aprīkojums, par kādu pie mums runā daudzi, bet patiesībā to Latvijā realizē tikai pāris reizes gadā”, saka Mārcis Gulbis, festivāla producents.

Dienasgaismas diožu ekrāni, kustīgas konstrukcijas, iespaidīgs rok-gaismu sets, jaudīga skaņa, vairāk nekā 20 metrus plata skatuves konstrukcija un labākā televīzijas tehnika, ar ko tiks ierakstīti grupu priekšnesumi – tā ir daļa no tehniskā aprīkojuma, kas jau vairākas dienas tiek iekārtots Mežaparka estrādē.

„Ir pierasts skaitīt vadu un nesošo konstrukciju kilometrus, autofurgonus un darbā iesaistītos cilvēkus – rēķinot matemātiski, „re:loud” iekļūst šīgada festivālu topa virsotnē. Taču mums vissvarīgākais ir skatītāju vērtējums – cik daudz grupas un iesaistītie tehniskie cilvēki spēs aizraut ikvienu, kas atradīsies 1. septembrī Mežaparkā.”, piebilst Gulbis.

Mobilais festivāls „re:loud” norisināsies 1. septembrī Mežaparka lielajā estrādē no plkst 16.00. līdz plkst. 23.00. ieeja pasākumā jau no plkst. 15.00.

Festivāla organizatori aicina neatlikt biļešu iegādi uz pēdējo dienu, jo biļešu cena vēl ir Ls 4, bet pasākuma dienā tā būs augstāka. Biļetes iespējams iegādāties visās „Biļešu Serviss” kasēs.


Mobilā festivāla „re:loud” darbība pirmoreiz norisināsies uz divām atsevišķām skatuvēm. Uz Lielās skatuves uzstāsies īpašie viesi - grupa „InCulto” no Lietuvas un populārākā Igaunijas grupa „Tanel Padar & The Sun”, kā arī mākslinieki no Latvijas – grupas „Autobuss Debesīs”, „The Hobos”, „Double Faced Eels”, „Pērkons” un „Astro’n’out.

Uz jauno grupu skatuves uzstāsies dažādu festivālu laureāti - grupas „Vic Anselmo”, „Junk”, „Tumors” un „Green Novice”, kā arī portāla draugiem.lv rīkotā mūzikas konkursa laureāti – grupas „Fame”, „Белый шум” un „Framest”.

Festivāla ģenerālsponsors: SEB Unibanka
Festivālu atbalsta: Aura Active, žurnāls „Sīrups”, Latvijas Mūzikas kanāls, portāls draugiem.lv, laikraksts „5 min”, „Clear&Channel”, TV5, Radio Naba un Junior Achievement Latvia.


1 komentārs Komentēšana pieejama visiem.
p (p), 04.09.2006. 19:04:43 (ip:81.198.27.85)
Komentāra reitings: 0

p

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
Great post. paper helper

Vince

I visited multiple blofs except the audio quality foor audio songs current at this site is genuinely excellent. Pump musccle for men webpage bodybuilder training

Lavonne

Hello. And Bye.

XRumerTestienāktreģistrēties