Festivālam „re:loud” būs vērienīga tehniskā uzbūve

Anda Jansone, 31.08.2006., 16:27

Jau pāris dienas atpakaļ sākusies, šobrīd norit festivāla „re:loud” tehniskā uzbūve – festivāls pārsteigs apmeklētājus ar grandiozu skatuvi, LED ekrāniem, iespaidīgu gaismu aprīkojumu un jaudīgu skaņu.

„Mēs gribam lai festivāla „re:loud” vizītkarte ir vērienīgs un kvalitatīvs tehniskais aprīkojums, par kādu pie mums runā daudzi, bet patiesībā to Latvijā realizē tikai pāris reizes gadā”, saka Mārcis Gulbis, festivāla producents.

Dienasgaismas diožu ekrāni, kustīgas konstrukcijas, iespaidīgs rok-gaismu sets, jaudīga skaņa, vairāk nekā 20 metrus plata skatuves konstrukcija un labākā televīzijas tehnika, ar ko tiks ierakstīti grupu priekšnesumi – tā ir daļa no tehniskā aprīkojuma, kas jau vairākas dienas tiek iekārtots Mežaparka estrādē.

„Ir pierasts skaitīt vadu un nesošo konstrukciju kilometrus, autofurgonus un darbā iesaistītos cilvēkus – rēķinot matemātiski, „re:loud” iekļūst šīgada festivālu topa virsotnē. Taču mums vissvarīgākais ir skatītāju vērtējums – cik daudz grupas un iesaistītie tehniskie cilvēki spēs aizraut ikvienu, kas atradīsies 1. septembrī Mežaparkā.”, piebilst Gulbis.

Mobilais festivāls „re:loud” norisināsies 1. septembrī Mežaparka lielajā estrādē no plkst 16.00. līdz plkst. 23.00. ieeja pasākumā jau no plkst. 15.00.

Festivāla organizatori aicina neatlikt biļešu iegādi uz pēdējo dienu, jo biļešu cena vēl ir Ls 4, bet pasākuma dienā tā būs augstāka. Biļetes iespējams iegādāties visās „Biļešu Serviss” kasēs.


Mobilā festivāla „re:loud” darbība pirmoreiz norisināsies uz divām atsevišķām skatuvēm. Uz Lielās skatuves uzstāsies īpašie viesi - grupa „InCulto” no Lietuvas un populārākā Igaunijas grupa „Tanel Padar & The Sun”, kā arī mākslinieki no Latvijas – grupas „Autobuss Debesīs”, „The Hobos”, „Double Faced Eels”, „Pērkons” un „Astro’n’out.

Uz jauno grupu skatuves uzstāsies dažādu festivālu laureāti - grupas „Vic Anselmo”, „Junk”, „Tumors” un „Green Novice”, kā arī portāla draugiem.lv rīkotā mūzikas konkursa laureāti – grupas „Fame”, „Белый шум” un „Framest”.

Festivāla ģenerālsponsors: SEB Unibanka
Festivālu atbalsta: Aura Active, žurnāls „Sīrups”, Latvijas Mūzikas kanāls, portāls draugiem.lv, laikraksts „5 min”, „Clear&Channel”, TV5, Radio Naba un Junior Achievement Latvia.


1 komentārs Komentēšana pieejama visiem.
p (p), 04.09.2006. 19:04:43 (ip:81.198.27.85)
Komentāra reitings: 0

p

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
aG4tG2dB8 wH0fR7tC6 replica bags fake bags fake bags

Emil

hT9rA1xD4 zB0sF3uD8 replica bags fake bags replica bags

Juli

eX6yQ8tK5 aM0aM0gA0 fake bags replica bags replica bags

Vadaienāktreģistrēties