Festivālā "Fonofest" grupa "Anathema"

Jānis Sildniks, 02.03.2009., 15:50

Pēc simtiem nospēlētiem koncertiem vairāk kā 30 valstīs, beidzot ir pienācis laiks, kad Anathema uzstāsies arī Latvijā

Tas būs vasaras sporta un mūzikas festivālā "Fonofest", kas 3. un 4.jūlijā jau piekto reizi norisināsies Cēsu rajona "Uplandos". "Anathema"

Festivālu papildinās arī viena no pašmāju zināmākajām roka apvienībām - Dzelzs Vilks. Kopumā uz abām "Fonofest" skatuvēm uzstāsies vairāk kā 20 ārzemju un pašmāju grupas, kuras tiks izziņotas tuvākajā laikā.

"Anathema" ir Anglijas roka/metāla skatuves priekšplānā jau daudzus gadus. Tā, kopā ar "Paradise Lost" un "My Dying Bride", palīdzēja veidot un attīstīt tādu mūzikas žanru kā doom metal.

"Anathema" tika izveidota 1990.gadā. 1991. gadā grupa parakstīja četru albumu līgumu ar "Peaceville Records" un nākamajā gadā jau devās tūrē kopā ar "Cannibal Corpse".

1995.gadā notika nozīmīgas pārmaiņas - grupu pameta tās vokālists Darren White, kura vietu ieņēma ģitārists un, viens no trim grupā spēlējošajiem brāļiem - Vincent Cavanagh. Tas bija solis, kas "Anathema" radīto mūziku padarīja atmosfēriskāku, attālinot to no doom metal stila. Mūzikas stila maiņu var novērot 1996. gadā izdotajā albumā "Eternity", kurš krietni atšķīrās no iepriekš izdotajiem.

1999.gadā tika izdots albums ar nosaukumu "Judgement", iezīmējot Anathema pilnīgu aiziešanu no doom metal žanra, tā vietā koncentrējoties uz lēnāku, daudz eksperimentālāku mūziku. Jaunais skanējums nereti tiek salīdzināts ar "Pink Floyd", "Jeff Buckley" un "Radiohead". Šajā gadā grupu pameta tās taustiņinstrumentālists Martin "Anathema"Powell, viņa vietā stājoties grupas "Cradle of Filth" sintezatoristam - Les Smith. Īsu brīdi pēc albuma ‘’A Fine Day To Exit’’ iznākšanas, grupu atstāja tās basģitārists Dave Pybus, kurš ironiskā kārtā piebiedrojās "Cradle of Filth". Viņa vietu ieņēma Jamie Cavanagh.

2006.gadā Anathema palika bez ierakstu kompānijas, kad Sony Bmg pārpirka tā brīža grupas mājvietu - "Music For Nations", bet, neskatoties uz to, "Anathema" publicēja dziesmas savā interneta mājaslapā un devās plašā Anglijas tūrē kopā ar "Him".

Sadarbībā ar ‘’ Kscope’’ leiblu, 2008.gada augustā Anathema izdeva savu līdz šim pēdējo albumu -  "Hindsight".
 


2 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
liizhj, 02.03.2009. 18:11:47
Komentāra reitings: 2.901

you're kidding O_o

Kaut kas, 02.03.2009. 22:54:35 (ip:81.198.30.90)
Komentāra reitings: 0.009

Johaidī, aš neticās!!! O_o

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
선물옵션,대여계좌,포월드, 해외선물, %anchor_text (https://tradingdal.com/) 임대, 선물옵션커뮤니티 트달입니다. 안전하고 신속한 선물계좌, 국내선물, 해외선물 비대면계좌 신청을 원하시는 분은 선물 트레이딩의 달인 트달 선물옵션 커뮤니티를 찾아주세요.

Maxwell

Excellent Web page, Continue the beneficial work. With thanks! my blog post - %anchor_text (https://tiemgiatmom1.blogspot.com/2019/05/bi-quyet-giat-giay-sach-tinh-nhu-moi-mua.html)

Sommer

Maintain the spectacular work !! Lovin' it! Feel free to surf to my page - 成人影片 (https://sureporn.com)

Walkerienāktreģistrēties