"Ex Animā" albuma "Nogalini mani lēnām" prezentācijas koncerts

Jānis Altmanis (artemijs), 30.03.2007., 12:17

Kaut kad ļoti sen, kad tikko sāku interesēties par mūziku, kaut kur internetā uzgāju grupas "Ex Animā" dziesmu "Lēni lāses krīt" un atzīšos, ka šī dziesma no tā laika joprojām stāv mana pleiera pleilistē un ieskanas ik pa laikam. Šīs dziesmas dēļ gāju uz "Ex Animā" albuma "Nogalini mani lēnām" prezentāciju.

Grupa "Ex Animā"Domāju, ka retais zin kaut ko par šo grupu, tāpēc nedaudz pastāstīšu un iepazīstināšu ar grupas „savādāko” sākumu ceļā uz gotisko-teatrālo roku jeb „Ex Animā”.

Nedaudz atceroties no vēstures, tad „Ex Animā” pirmsākumi meklējami grupā ar nosaukumu „Tirponis”, bet tas bija pilnībā savādāks laiks un muzicēšanas stils bija agresīvs metās ar death un hardcore elementiem. Sākumā Ilze (vokāls, ģitāra) pat nedziedāja, tikai rakstīja dziesmas un tekstus, bet pēc viena koncerta, vairs nepateikšu precīzi nosaukumu, jo vairs neatceros, tika nomainīts stils, Ilzē sāka dziedāt un tad ar to arī sākās „Ex Animā” dzīve, kurā viss ir patiess, visu pasaka kā ir, "Ex Animā" neklusē par to kādi mēs esam dzīvē, kāda ir pati dzīve, kāda ir neizdevusies mīlestība un par to ka mīlestības nemaz nav!

Grupas aktīvākais laiks bija, kad viņi spēlēja klubā „Pulkvedis”. Tajā laikā tika aizvadīti vairāki koncerti kopā ar grupu „Dzelzs Vilks”. Bija iesildītāji grupas „Deus Sex Machina” albūma prezentācijas koncertā. Vēl grupa piedalījās vairākos projektos kopā ar Mālpils mūzikas skolu, Ilze ir sakomponējusi un veidojusi izrādi „Virves Dejotājs”, kur ir stāsts par jauniešu problēmām ar narkotikām. Bet tā ir pagātne, pašlaik mums ir pieejams šo visu 10. gadu laikā tapušais materiāls zem nosaukuma „Nogalini mani lēnām”.

Bet koncertā pirmie spēlēja grupa „Frailty”. Šo grupu nekad nebiju dzirdējis, tāpēc afišā gāju paskatītie, kāds stils pierakstīts pie šīs grupas – „doom metal”. Nu no tā man arī īpaši nekas nebija skaidrs, jo šādu stilu nebiju nekad klausījies, bet nu ja iztulko, tad sanāk „sprieduma, soda, nolemtības metāls”, tad jau sāku domā, ka te būs runa par ko pārdabisku, tekstos būs minēta nāve, liktenis, sods, velni, eņģeļi un elle un izrādījās mana doma bija pareiza.

Lai gan daļa apmeklētāji pameta zāli jau pēc pirmās dziesmas man personīgi patika. Īpaši nevaru neko teikt par šo stilu un arī to nedarīšu, jo zināšanu un pieredzes par šādu stilu man nav nekādas, bet kopēji ņemot pašas dziesmas un instrumentālo izpildījumu - bija diezgan interesanti. Cik varēja noprast, teksti bija par elli, nāvi u.t.t., kas pa laikam jau pieriebās, jo cik tad var! Ir tak citas tēmas arī par ko tekstus rakstīt, bet nu lai tas paliek pašas grupas ziņā.

Koncertā spēlēja divas grupas, bet viss pasākums tā ievilkās, ka „Ex Animā” uz skatuves kāpa tikai kādos pulksten 23:20. Apnikums gaidīt grupu bija jau tik liels, ka pirmo dziesmu var teikt klausījos gandrīz bez jebkādas intereses.

Sākumā grupa nospēlēja vecās dziesmas, kur tās izpildīja vokāliste ar ģitāru, bungas un basģitāra, bet uz beigām pievienojās vēl viens dalībnieks, kurš darbojās ar elektroniskām skaņām un šis skanējums man vairāk patika, jo bija daudz enerģiskāks, piesātinātāks un bagātāks. Ilze no "Ex Animā"

„Ex Animā” skanējums ir tāds savdabīgs, nedaudz prasts, nekā eksperimentāla vai traki sarežģīta tur nav. Bet šajās dziesmās akcents tiek likts uz tekstiem un izjūtām, tas arī ir tas būtiskākais, ko dalībnieki cenšas pasniegt. Ļoti bieži bija tā, ka likās, ka tūlīt skanēs jau dziesma „Lēni lāses krīt”, bet nekā. Šīs dziesmas motīvs un ietekme, laikam valda gandrīz visās dziesmās. Arī šo dziesmu grupa bija pataupījusi pašām beigām, kuru diemžēl tā man arī nesanāca dzirdēt dēļ pēdējā autobusa uz mājām.

Principā par šo grupu būtu daudz ko stāstīt, bet centos tā ātri izskriet visam cauri, jo mēs jau zinām, cik ikdienā mēs esam aizņemti un laika nav lasīt, vajag visu pēc iespējas koncertrētāku, lai visu var uzzināt, bet neko nedomāt. Ja manu domu uztvērāt, tad Jums ir vērts arī iet sameklēt "Ex Animā" albūmu un noklausīties to, nebūsiet vīlušies.


5 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
m2acis, 09.08.2007. 12:22:55
Komentāra reitings: 0

Tas gan tā viena (vienīgā) dzirdētā šīs grupas dziesma liek sevi atkal un atkal atcerēties :). Pēc apraksta izlasīšanas noteikti arī noklausīšos albūmu.

varkalis, 26.11.2007. 13:10:55 (ip:87.110.169.123)
Komentāra reitings: 0

Savdabīgs haoss.

keda, 24.04.2008. 21:01:18 (ip:84.237.144.29)
Komentāra reitings: 0

es domaju ka ši grupa ir patiešam forša.
tiem kas nezin-iesaku paklausiities.ir vērts. :)

kenneth (jackwillingtton@gmail.com |), 18.01.2015. 03:42:56 (ip:195.154.45.214)
Komentāra reitings: 0

Mans vārds ir KENNETH.I nekad ticēja mīlas Spells vai MAGICS līdz es satiku šo īpašo pareizrakstības ritentiņš, kad es devos uz Āfriku, lai veikt dažas business..He tiešām powerful..My sieva šķirties mani bez iemesla gandrīz 5 gadus, un es izmēģināju visu es varētu būt viņas atpakaļ izraisīt i tiešām mīlu viņai tik daudz, bet visas manas pūles nesanāca .. tiekamies mūsu agrīnā vecumā koledžā, un mums abiem ir jūtas vienam pret otru, un mēs apprecējāmies laimīgi uz 5 gadiem bez mazulis un viņa pamodās no rīta un viņa man teica, viņa dodas uz divorce..i domāju, ka tas bija joks, un, kad viņa atgriezās no darba, viņa konkursā man šķiršanās vēstuli un viņa pildīta visas viņas kravu no manas mājas. .Es skrēja traks, un es mēģināju visu es varētu būt viņas atpakaļ, bet visi nestrādāja out..i nebija vientuļš gandrīz 4 gadus ... Tātad, kad es teicu pareizrakstības ritentiņus, kas noticis, viņš teica, ka viņš man palīdzēt, un viņš lūdza viņai pilns nosaukums un viņas picture..i deva viņam that..At Sākumā es biju skeptiski, bet man sniedza tai mēģināt cēloni esmu mēģinājis tik daudz pareizrakstības ritentiņiem, un nepastāv risinājums ... tad, kad viņš beidzis ar lasījumos, viņš ieguva atpakaļ me, ka viņa ir ar vīrieti un ka cilvēks ir iemesls, kāpēc viņa atstāja mani ... pareizrakstības ritentiņš teica, ka viņš palīdzēs man ar burvestību, kas, protams, lai viņai back.but es nekad uzskatu, ka tas viss ... viņš teica, ka man būs redzēt pozitīvs rezultāts 3 days..3 dienu laikā vēlāk, viņa sauc mani sevi un atnāca pie manis atvainojies un viņa man teica, viņa nāks atpakaļ me..I aprunāt uzskatu, ka tas, tas bija kā sapnis izraisīt i nekad uzskatu, ka tas izdosies pēc cenšos daudz pareizrakstības ritentiņiem un nav solution..The pareizrakstības ritentiņš ir tik spēcīgs un pēc tam viņš palīdzēja man ar grūtniecības burvestību un mana sieva ieguva grūtniece mēnesī later..we tagad laimīgi, ir kopā atkal un ar skaistu mazulis ..This pareizrakstības ritentiņš ir patiešām izmainīja manu dzīvi, un man būs mūžīgi pateicīgi him..he ir palīdzējusi daudziem no maniem draugiem arī ar līdzīgu problēmu pārāk, un viņi ir laimīgi un pateicīgi him..This cilvēks patiešām visspēcīgākais pareizrakstības ritentiņš kādreiz pieredze life..Am norīkošanu šo forumu, ja ir kāds, kam ir līdzīga problēma, un joprojām meklē veidu out..you var sasniegt viņu šeit zumatataspellcaster@gmail.com

kenneth (jackwillingtton@gmail.com |), 18.01.2015. 03:44:26 (ip:195.154.45.214)
Komentāra reitings: 0

My Name is KENNETH.I never believed in Love Spells or Magics until I met this special spell caster when i went to Africa to Execute some business..He is really powerful..My wife divorce me with no reason for almost 5 years and i tried all i could to have her back cause i really love her so much but all my effort did not work out.. we met at our early age at the college and we both have feelings for each other and we got married happily for 5 years with no kid and she woke up one morning and she told me she’s going on a divorce..i thought it was a joke and when she came back from work she tender to me a divorce letter and she packed all her loads from my house..i ran mad and i tried all i could to have her back but all did not work out..i was lonely for almost 4 years…So when i told the spell caster what happened he said he will help me and he asked for her full name and her picture..i gave him that..At first i was skeptical but i gave it a try cause i have tried so many spell casters and there is no solution…so when he finished with the readings,he got back to me that she’s with a man and that man is the reason why she left me…The spell caster said he will help me with a spell that will surely bring her back.but i never believe all this…he told me i will see a positive result within 3 days..3 days later,she called me herself and came to me apologizing and she told me she will come back to me..I cant believe this,it was like a dream cause i never believe this will work out after trying many spell casters and there is no solution..The spell caster is so powerful and after that he helped me with a pregnancy spell and my wife got pregnant a month later..we are now happy, been together again and with a lovely kid..This spell caster has really changed my life and i will be forever thankful to him..he has helped many of my friends too with similar problem too and they are happy and thankful to him..This man is indeed the most powerful spell caster have ever experienced in life..Am Posting this to the Forum in case there is anyone who has similar problem and still looking for a way out..you can reach him here zumatataspellcaster@gmail.com

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz rakstu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
Hi again, Barbara Great to &#78e6;se1ࢪ more of your garden. Our gardens can be both magical and mysterious with fog can’t they? Your photos are great and you have captured the mood of your garden beautifully

Tasmine

es izveseļošos!

ex mental patient

lieliski, attinu bildes no pašiem sākumiem šeit. diena norakstīta. baigais prieks.

irmgarde gardeienāktreģistrēties