"Ewert And The Two Dragons" 21. martā uzstāsies koncertzālē "Palladium"

"Positivus Music", 05.02.2015., 11:16

21. martā koncertzālē "Palladium Rīga" uzstāsies starptautiski un arī Latvijā zināmākā igauņu alternatīvā folkroka grupa "Ewert And The Two Dragons".

"Ewert and The Two Dragons" Gaidāmajā koncertā tiks prezentēts trešais, ilgi gaidītais "Ewert and The Two Dragons" studijas albums "Circles", kas tiks izdots 24. februārī. Albums ierakstīts 2013. gada augustā ASV, Sietlas apkārtnē studijā "Bear Creek Studio", un to producējis Raiens Hedloks (The Lumineers, Vance Joy). Šis būs grupas pirmais albums, kas laists klajā ierakstu kompānijas "Sire Records" (Warner Music) paspārnē. Albuma pirmā dziesma "Million Miles" jau šobrīd ir iespējams lejuplādēt iTunes. Pēc 3 nedēļu ilgas tūres ASV austrumu un rietumu krastā grupa uzsāks savas tūres pa Ziemeļeiropas daļu ar koncertu "Nordea" koncertzālē Tallinā 19. martā. Pēc divām dienām, 21. martā, grupa uzstāsies Rīgā koncertzālē "Palladium", bet 3. aprīlī leģendārajā mūzikas klubā "Tavastia" Helsinkos, Somijā.

"Mēs esam patīkami satraukti par koncertu Rīgā, jo ir ļoti daudz lielisku atmiņu par iepriekšējām reizēm. Liels prieks, ka šoreiz varēsim spēlēt jaunās dziesmas. Protams, būs arī dziesmas no iepriekšējiem diviem albumiem, kas ir izveidojušas šo īpašo saikni starp mums un mūsu faniem. Uz drīzu tikšanos!" stāsta grupas līderis Everts Sundja (Ewert Sundja).

Trīskārtējie "Positivus" festivāla viesi "Ewert And The Two Dragons" ir viena no aizvadīto gadu visveiksmīgākajām Igaunijas muzikālajām apvienībām, kas ieguvusi plašu atbalstītāju loku arī ārpus dzimtenes robežām. Smags darbs un daudzi koncerti Igaunijā un ārzemēs laikā no 2011. līdz 2014. gadam ir dāsni atmaksājušies. Albums "Good Man Down" kļuva par vienu no visu laiku pārdotākajiem albumiem Igaunijā un atnesa grupai daudzas balvas, to skaitā Tallinas Mūzikas nedēļas/Skype "Izmaini pasauli" (Go Change The World) balvu (2011), Igaunijas Radio 2 balvu "Gada hits" par dziesmu "Good Man Down" (2011), piecas "Igaunijas Mūzikas" balvas 2012. gadā un "Eurosonic" festivāla 2013 "Eiropas robežu nojaucēju" balvu (European Border Breakers Award).

Biļetes uz 21. marta koncertu "Palladium Rīga" nopērkamas no 4. februāra palladium.lv un "Biļešu Serviss" kasēs. Pirmo 100 biļešu cena 15 EUR, vēlāk biļetes cena būs EUR 20.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
jD3qG2mB6 dR0xO4rJ4 replica bags replica bags fake bags

Bernadette

bF5jP1gY4 rE1dR4kE6 replica bags replica bags replica bags

Wyatt

uY9xO1iI8 fO5sT1gI0 fake bags fake bags fake bags

Shermanienāktreģistrēties