Latvijas Jaunatnes padome izsludina dziesmu konkursu jauniešu filmai

Eva Ikstena , 03.07.2006., 13:55

Latvijas Jaunatnes padome (LJP) izsludina dziesmu konkursu, kurā uzvarējusī kompozīcija kļūs par tituldziesmu jauniešu filmai „Jaunatnes likums – ikvienam jaunietim!”. Pieteikties var ikviens izpildītājs līdz 25 gadu vecumam un ikviena muzikāla apvienība (grupa), kuru dalībnieku vidējais vecums nepārsniedz 25 gadus.

LJPLatvijas Jaunatnes padome Jaunatnes likuma popularizēšanas nolūkos veido filmu „Jaunatnes likums – ikvienam jaunietim!”, kurai šobrīd tiek meklēta tituldziesma. Konkursam uz filmas dziesmu pieteikties drīkst ikviens izpildītājs līdz 25 gadu vecumam vai arī ikviena muzikāla apvienība (grupa), kuras dalībnieku vidējais vecums nepārsniedz 25 gadus un kurš(-a) spēj radīt muzikālu skaņdarbu ar tekstu latviešu valodā (dziesmu), ierakstīt tā demo versiju (neprofesionāls vai profesionāls dziesmas ieraksts pilnā garumā mājas vai studijas apstākļos elektroniskā vai CD formātā). Konkursā drīkst iesniegt tikai dziesmas, kas radītas speciāli konkursam, kā arī dziesmas, kuras līdz šim nav oficiāli izdotas vai atskaņotas elektroniskajos medijos.
Darbu pieteikumi iesniedzami:
  1. elektroniskā formā (*.mp3 fails), nosūtot tos uz e pasta adresi ljp@ljp.lv ar norādi Dziesmu konkursam; maksimālais elektroniski iesūtāmā darba lielums 8 Mb.
  2. pa pastu (CD formātā), nosūtot tos Latvijas Jaunatnes padomei, Kalpaka bulvārī 10 – 18, Rīgā, LV – 1050
Darbu iesniegšanas termiņš ir 2006. gada 14. jūlijs (ieskaitot, pasta zīmogs 12. jūlijs). Uzvarētāju publicēšana LJP mājas lapā www.ljp.lv 18. jūlijā.

Par uzvarētāju atzītās dziesmas izpildītājiem tiks nodrošināta iespēja šo dziesmu bez maksas ierakstīt profesionālā studijā un tā tiks izmantota kā galvenā skaņu celiņa tēma LJP uzņemtajā filmā „Jaunatnes likums – ikvienam jaunietim”.

Pilni konkursa noteikumi, pieteikuma anketa, kā arī žūrijas komisijas sastāvs ir publicēts LJP mājaslapā www.ljp.lv.

Filmas „Jaunatnes likums – ikvienam jaunietim!” garums būs aptuveni 20 minūtes un to paredzēts izplatīt kā mācību palīgmateriālu visās Latvijas skolās – gan DVD, gan VHS formātos. Tās uzņemšanu projekta „Līdzdalības parole” ietvaros atbalsta „Sabiedrības intergrācijas fonds”.

Latvijas Jaunatnes padome ir 44 bērnu un jauniešu nevalstisko organizāciju apvienība, kas rada labvēlīgu vidi jaunatnes organizāciju attīstībai un jauniešu personības brīvai realizācijai nacionālajā un starptautiskajā līmenī.

0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
These guys say that you do not need a lawyer to immigrate to Canada and they publish lots of information videos on how to do it yourself: https://www.youtube.com/channel/UC7_zz6L9_Wbp9n-7M4NwhtQ I have just sent them an email with a few questions, we ll see how good the are.

Donniebruct

Hello I want you let's have passionate sex my nickname (Vitalinka96) Copy the link and go to me.... bit.ly/2s4zWdO 8458739

CarolReusa

We are glad to see you in our midst Enter into me deeper and fuck my nickname (Isena87) Copy the link and go to me.... bit.ly/2s4zWdO 8356768

CarolFenienāktreģistrēties