Džema vakars ģitāristiem un bundziniekiem

Raitis Kalniņš, 04.11.2008., 13:19

Schecter Guitar Jam/ BJMS Drum Off Competition, 2. kārta, ir džema vakars ģitāristiem un bundziniekiem, pasniegts konkursa veidā.

Ģitāristiem:

Schecter Guitar Jam/ BJMS Drum Off CompetitionPiedalās 6 ģitāristi. Ģitāristus pavada pavadoša grupa-pasākuma organizatoru izvēlēts bundzinieks un basists. GJ kārtu un fināla uzvarētājus vērtē žūrija 3 cilvēku sastāvā, kas sastāv no Latvijā atzītiem un profesionāliem mūziķiem. Ģitāristiem ir ļauts izmantot pedāļus.
Dalībnieki pirmājā kārtā "uzstājas" alfabēta secībā! Konkurss sastāv no trīs kārtām:

sākums 20.00

1. kārta "Rādi ko māki". Šajā kārtā piedalās 6 ģitāristi. Viņu uzdevums ir 4 minūšu laikā parādīt skatītājiem un žūrijai, ko viņi spēj izdabūt no sava instrumenta. Dalībnieku uz skatuves kāpj pa vienam, pavadošā grupa nepiedalās. To, kuri 4 dalībnieki tiek uz nākamo kārtu, izlemj žūrija.

2. kārta. Džems ar pavadošo grupu. Šajā kārtā ģitāristi džemo ar grupu. Viņiem ir dota iespēja iepriekš ar grupu sarunāt, kādā virzienā vēlas spēlēt (roks, džezs, blūzs utt.) Fināla dalībniekus izvēlas žūrija.
Laika limits - 5 minūtes.

3. kārta (fināls) - Ģitāristu duelis. Šajā kārtā piedalās 2 ģitāristi, kuri kopā ar grupu sacenšas, kurš tad būs "Guitarist Jam" pirmās vietas ieguvējs. Laika limits - 10 minūtes.

Bundziniekiem:

sākums 20.00.

Piedalās 6 bundzinieki. Katrā kārtā tos vērtē žūrija 3 cilvēku sastāvā, kas sastāv no Latvijā pazīstamiem, pieredzes bagātiem mūziķiem.
Organizatori negarantē, ka var izdabāt visām dalībnieku velmēm, tapēc šķīvjus un kociņus lūgums ņemt savus.:]

1. kārta. "Rādi, ko māki". Piedalās 6 bundzinieki. Viņu uzdevums ir parādīt skatītājiem un žūrijai savas prasmes, izmantojot tikai un vienīgi mazo jeb solo bungu (drobeni), iekļaujoties 4 minūtēs.

2. kārta. "Džems pie pavadījuma". Piedalās 4 bundzinieki. Pirms uzstāšanās katrs dalībnieks iepazīstas un izvēlas kādu no organizatoru iepriekš sagatavotiem skaņdarbiem. Pēc tam, attiecīgi tam, pēc iespējas interesantāk piespēlē.

3. kārta. (fināls) "Solo". Piedalās 2 bundzinieki. Katram ir dotas aptuveni 5 minūes laika, lai pārliecinātu klātesošos, ka tieši viņš ir pelnījis uzvaru:]

 

Abu konkursu uzvarētāji saņems vērtīgas balvas no Guitars.lv, Schecter, MXR, un Baltijas Jauno Mūziķu Skolas.

Pasākuma noslēgumā uzstāsies grupas Backyard un Man-Go, kā arī Dj Kefīrs deju zālē.

Pieteikties joprojām ir iespējams rakstot uz:
fun4you@inbox.lv


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
loans <a href="https://loansdirect.cars">no credit check loans with monthly payments</a> loans <a href=https://loansdirect.cars>loans</a>

Fastest Payday Loan

<a href=https://ivagrupp.ru>анкерный болт с гайкой</a>

Zacharydom

loans <a href="https://loansdirect.cars">bad credit loans</a> loan for bad credit <a href=https://loansdirect.cars>ace cash express</a>

Speedy Cashienāktreģistrēties