Dzelzs Vilkam jauns singls kopā ar Ilzi Ķuzuli

Baiba Ozoliņa, 21.02.2008., 08:52

Ieskaņots grupas „Dzelzs Vilks” jaunais singls „Sažņaudz manas rokas”, kur pirmoreiz grupas pastāvēšanas laikā dzirdama arī sievietes balss – ierakstā piedalījusies Dailes teātra uzlecošā zvaigzne Ilze Ķuzule.

Ilze Kuzule, foto J.Deinats„Sažņaudz manas rokas” sākotnēji tapusi kā skaņas celiņš skandalozā amerikāņu rakstnieka Henrija Millera lugas „Tas trakais, trakais Harijs” iestudējumam Dailes teātrī Dž. Dž. Džilindžera režijā, kur Dzelzs Vilka puiši pirmoreiz sastapuši jauno aktrisi Ilzi Ķuzuli. Šā gada februārī Siguldas ierakstu studijā sadarbībā ar Dzelzs Vilka pastāvīgo skaņu ierakstu inženieri Gintu Solu tapusi oriģināla singla versija.

Dzelzs Vilka līderis un dziesmas teksta autors Juris Kaukulis atzīst: „Daudz neplānotu notikumu virtene ir novedusi Dzelzs Vilku pie dziesmas ar Ilzi. Krustēva godu šim skaņu darbam noteikti jāuzņemas Džilindžeram, kā arī Henrijam Milleram, kopā tas skanēja kaut kā īpaši, neatturējāmies no kārdinājuma to arī ierakstīt, paldies Ilzei!”

Ilzes Ķuzules samtaino, bet temperamentīgo balsi Latvijas publika jau dzirdējusi gan izrādē„Tas trakais, trakais Harijs”, gan rokmūziklā „Drakula. Svešās asinis”, kā arī „Sažņaudz manas rokas” „dzīvajā” pirmatskaņojumā SEB Muzikālās bankas 2007 finālā Ventspilī. No šodienas grupas jaunais singls sāks skanēt Latvijas raidstacijās, bet tuvākā laikā dziesmu varēs arī lejupielādēt www.doremi.lv 


3 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
dzēsts lietotājs, 23.02.2008. 20:38:13
Komentāra reitings: 1.925

viņas balss tā iekrita prātā no izrādes- "Drakula. Svešas asinis"

norm.
man patika. ;)

hank, 23.02.2008. 20:47:42
Komentāra reitings: -0.335

yeah ;) tiiri sakariigs bija :) ari tiik ...

dzēsts lietotājs, 24.02.2008. 13:25:03
Komentāra reitings: 3.555

Neliela pretruna recenzijas apraksta daļai, kurā tiek izteikts apgalvojums par sievietes vokāla pirmreizīgumu Dzelzs Vilka radošajā darbībā:

Neizdotais (un personīgi viens no tuvākajiem) ieraksts "Twilight Crows" ar Ievas Ertmanes līdzdalību >> http://yy.lv/download.php?f=107836

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
Top News Sites for Guest Post docs.google.com/spreadsheets/d/10JY2ymIbDK9DnZsXT5LmoI_X1Gf4FHo9XXhKbolRiog

BillyTrazy

Salam, qiymətinizi bilmək istədim.

PhilSax

Слово пацана 8 серия

Tedienāktreģistrēties