Drum’n’bass rokgrupa "La Casa Fantom"

Guntis Vanags, 09.11.2006., 13:36

14. novembrī Klubā "Depo" kopā ar vietējām komandām "Kriegopfer" un "Trauma Moralis" uzstāsies grupa "La casa Fantom" no Norvēģijas.

"La casa Fantom " ir divu vīru orķestris no Oslo apkārtnes mežiem. Grupā spēlē Lars uz bungām un Bard uz basa, abi arī dzied. Grupa radusies 2000. gadā.

Pirmo savu albumu grupa ierakstīja 2 dienu laikā dzīvoklī, kurā toreiz abi mitinājās. 2002. gadā abi ierīkoja savu ierakstu studiju, kurā tapa pārējie grupas ieraksti. Grupa rīkojusi lokāla rakstura festivālus, daudz koncertējusi ne tikai Grupa "La Casa Fantom"dzimtajā zemē, līdz šim pabūts jau 12 valstīs.


Grūti noformulēt grupas stilu, tai ir punk un hardcore saknes, tomēr abi grupas dalībnieki vienmēr ar interesi lūkojušies arī citu stilu virzienā, ar kuriem labprāt papildina savu mūziku, Tā ir mūzika bez stila rāmjiem, ar lielām improvizācijas iespējām. Te ir gan intensitāte, agresivitāte un emocijas.


Koncertā arī uzstāsies "Kriegopfer " -viena no vecākajām Latvijas hc komandām.


"Trauma Moralis" ir diezgan jauna metal vienība ar pieredzējušiem dalībniekiem, instrumentālā sastāvā ir bundzinieks un ģitārists, kuri abi arī dzied, talkā abiem nāk vēl divi dziedātāji-bļāvēji-rukšķētāji (kā vēl?), mūzika ir pamatā metal ar funk elementiem.


3 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
dzēsts lietotājs, 09.11.2006. 22:17:01
Komentāra reitings: 0

metal ar funk elementiem - sitais jau liekas ir dzirdets kaut kur.

bet tâ ir sasodîta otrdiena!

dzēsts lietotājs, 09.11.2006. 23:39:58
Komentāra reitings: 0

baigi interesanti.

trauma, 10.11.2006. 16:16:33 (ip:159.148.19.169)
Komentāra reitings: 0

trauma moralis patiesiibaa ir grind/hc/funk, bet tas taaa..
ja kas,ieceko www.myspace.com/traumamoralis vai atnaac tomeer otrdien - tresdiena, kaa zinaams = mazaa sestdiena, taa ka buus labi :)

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
Great post. paper helper

Vince

I visited multiple blofs except the audio quality foor audio songs current at this site is genuinely excellent. Pump musccle for men webpage bodybuilder training

Lavonne

Hello. And Bye.

XRumerTestienāktreģistrēties