Double Faced Eels jaunā albuma "Vēl patiesāk" prezentācija

Lāsma Trofimova, 06.10.2010., 11:02

8. oktobrī, plkst. 18:00, noslēdzot plašo Origo Summer Stage vasaras koncertu programmu, uzstāsies grupa Double Faced Eels ar sava jaunā studijas albuma "Vēl patiesāk" prezentācijas koncertu un šovprogrammu.

Ikviens aiDouble Faced Eels jaunā albuma "Vēl patiesāk" prezentācijacināts uz bezmaksas koncertu Stacijas laukumā pie tirdzniecības centra Origo.

Klausītājus priecēs ne tikai jaunās un klausītāju jau iecienītās dziesmas no Double Faced Eels repertuāra, bet aptuveni divu stundu programmā uzstāsies arī grupas draugi – Jana Kay, Jolanta Gulbe un Rīgas Sarkanais koris, Linga un dziedātāja Inese Dreimane. Skatītāji varēs vērot arī Latvijas streetbike freestyle komandas Stuntfighters" dalībnieku moto šovu.
"Vairāk nekā 100 mākslinieku šovasar ir uzstājušies un vairāki tūkstoši apmeklētāju baudījuši Origo Summer Stage koncertus. Visu vasaru Origo kā pilsētas notikumu spogulis Rīgas iedzīvotājiem un viesiem piedāvāja sajust lielāko festivālu noskaņu un visdažādāko mūzikas virzienu koncertus. Piektdien noslēgsim šo plašo vasaras koncertu programmu ar grupas Double Faced Eels jaunā albuma prezentācijas koncertu," skaidro tirdzniecības centra direktors Aleksandrs Ņemirovskis.

Albums "Vēl patiesāk" ir Double Faced Eels trešais albums, kurā apkopotas 14 kompozīcijas. Kopš iepriekšējā albuma izdošanas ir mainījies gan grupas sastāvs, gan arī stils, kādā grupa muzicē – jaunā albuma materiāls balstīts uz nopietnām kompozīcijām un tekstiem, "smaga" ģitāru skanējuma un aranžējuma kopumā.
 


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
Thanks with regard to delivering this type of wonderful articles. My web site :: w88th (https://mtadgm.com/index.php?action=profile;u=55025)

Melva

먹튀검증 먹튀사이트 %anchor_text (https://mtpolice.kr/)입니다. 신규는 물론 오픈된 먹튀사이트를 철저히 검증하여 먹튀없는 시대를 만들어가고 있습니다. 먹튀폴리스를 사랑하는 여러분의 많은 호응바랍니다. 여러분의 충실한 검증사이트가 되도록 노력하겠습니다.

Rusty

Whoa, such a helpful websites. My blog; 레깅스룸 (https://leggingsroom.net/)

Kandaceienāktreģistrēties