Daudzpusīgā džeza māksliniece no ASV – Dominique Eade vadīs meistarklases festivālā “Rīgas Ritmi 2006”

Zane Gargažina (Rīgas Ritmi 2006), 22.06.2006., 15:42

Dominique Eade Quartet koncerts 4. jūlijā 22:00 mūzikas klubā “Kaļķu vārti” un Dominique Eade Vokālais projekts ar Latvijas jaunajiem dziedātājiem 6. jūlijā 18:30 Kongresu nama “Jaunajā zālē”.

Dominique EadeDominique Eade ir viena no daudzpusīgākajām mūziķēm džeza pasaulē. Viņa komponē, aranžē, māca, kā arī pati uzstājas neskaitāmos projektos.

Kopš 1984. gada Dominique ir mācībspēks Jaunanglijas konservatorijā, Bostonā, ASV. Viņa pasniedz vokālu, kompozīciju un improvizāciju. Šajā konservatorijā Dominque ir izveidojusi Džeza vokāla programmu, kura sevī ietver lekcijas, individuālās nodarbības un praktisku dalību ansambļos. Thelonious Monk džeza vokālistu konkursā trīs no vienpadsmit finālistiem, arī Grand Prix ieguvēja Sara Lazarus, bija Dominque Eade studenti!

Dominique piedalījusies Boston Globe Jazz Festival, the Jazz in Toulon Festival Francijā, Molde Jazz Norvēģijā, kā arī daudzos citos mūzikas festivālos. Viņa ir bijusi vadošā māksliniece un meistarklašu vadītāja Wichita and Litchfield džeza festivālos.

Kopš 1988. gada Dominque Eade vairākkārtēji nominēta Boston Music Award kā labākā džeza vokāliste. 1997. un 1999. gadā viņa ir saņēmusi balvas šajā nominācijā.

“Viņas balss ir spēcīga, bagātīga un tīrskanīga, viņai piemīt fantastiska muzikalitāte un inteliģence”
THE NEW YORK TIMES.

Plašāku informāciju par festivāla programmu un mūziķiem var gūt interneta lapā www.rigasritmi.lv.

0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
Круизы в пол-цены. 5300 круизов New York +17186370530 Skype evg7773 Евгений Иванович Станьте Членом круизного клуба с доступом к избранной программе Стимул Dream Cruises ™ и Global Destination.

Emanuelmof

good resource https://www.stamps-collector.com/

Georgetic

Acquisto generico in italia, comprare online contrassegno e acquisto in contrassegno, generico online pagamento contrassegno tranne compresse rivestite con film. Galenico anche dove acquistare online sicuro, medico curante e acquistato in egitto nonostante acquistare generico europa

Acquisto italiaienāktreģistrēties