Different Vibes

Da White, 06.06.2008., 11:43

2008. gada 13. jūnijā Jūrmalas naktsklubā „Seaside Lounge”. Sākums 22:00.

„Different Vibes” ir pasākums, kas ir balstīts uz vairākiem elektroniskās deju mūzikas virzieniem. Mūsdienās vairākums cilvēku ir pieraduši klubos dzirdēt pārsvarā vienu mūzikas virzienu, un tikai atsevišķos pasākumos tiek piedāvāti vairāki elektroniskās deju mūzikas veidi. Mēs vienmēr atbalstījām vairāku klubu mūzikas stilu apvienošanu vienā pasākumā, uz vienas skatuves, un ar „Diferent Vibes” mēs vēlamies iepazīstināt arī kluba „Seaside Lounge” apmeklētājus, nodrošinot nelielu ekskursiju mūzikas stilu pasaulē.

„Different Vibes” pasākumam sākoties, Jūrmalas naktsklubā „Seaside Lounge” uz kluba skatuves ar „Warm-up vibes” setu uzstāsies kluba rezidenti Dj Plastic un Dj Andzhan, viņi iesildīs publiku viesdīdžeju priekšnesumiem. Pēc rezidentiem uz kluba skatuves kāps „Tdj/synthesis” pārstāvis Da White ar „prime-time electrohouse vibes” setu uz vinīla platēm, pēc kā savu sniegumu dos arī „Tdj/synthesis” pārstāvis Dj Ap7 ar „fly away trance vibes” setu arī uz vinīla platēm. Pasākuma noslēgumā savu „morning techno vibes” setu piedāvās „Dn Promo” pārstāvis Dj Technoroid.

Pasākuma laikā, kluba apmeklētājus ar dejošanas priekšnesumiem priecēs go-go grupa „Baltic Dance Team”.

Tukums Dj Team (Tdj) kā komanda tika izveidota 2004. gadā. Šobrīd tajā ir divi aktīvi spēlējoši dīdžeji - Da White un Dj Ap7, bet no ilgākas pauzes no dīdžeju lietām ir atgriezies Dj Kundzo, kurš gatavojas atkal aktīvi darboties. Tukums Dj Team dīdžeji ir piedalījušies dažādos pasākumos visā Latvijā, kā arī ārpus tās, un spēlēja uz vienas skatuves ar vairākiem pazīstamiem dīdžejiem.

Synthesis Crew, jeb vienkārši Synthesis ir jauns Tukums Dj Team dibinātāja „Da White” projekts. Synthesis atšķiras no Tukums Dj Team ar ideoloģiju un tas tikai augs un pilnveidosies.

Dj Technoroid (Dn Promo dibinātājs) sācis dīdžeja karjeru 1999. gadā Ogrē, bet tad sekoja liels pārtraukums līdz 2002. gadam. Tad viņš pievērsās vairāk pasākumu organizēšanai, un prezentēja tautai tādus pasākumus kā „Space For Bass”, „Elektrokick” un patlaban „Dancefloor Fever”. Dj Technoroid mūzikas formāts: techno, minimal.

Dejotāju komanda „Baltic Dance team” regulāri uzstājas klubos „Essential”, „Voodoo”, „Tonuss Jelgava”, „Tonuss Limbaži”, „Big7”, ka arī citos Latvijas klubos. Viens no dalībniekiem ir izveidojis savu duetu „Unlimited”, kas dejo šova programmās. Komandas dalībnieki piedalās arī dažādās sacensībās un teatralizētos uzvedumos.

Ieejas Maksa: no 22:00 līdz 23:00 - 3 Ls, pēc 23:00 - 5 Ls.

Vecuma ierobežojums: 18+.

Sīkāka informācija ir atrodama: www.tukumsdj.com , www.seasidelounge.lv , www.synthesiscrew.com

Informatīvais atbalsts: Ehr Party Service, Nightlife.lv, Notikumi.lv, Hc.lv, Dancebox, easyget.lv, ind-ex.com.


1 komentārs Komentēšana pieejama visiem.
Da White, 18.06.2008. 10:50:03 (ip:195.234.144.2)
Komentāra reitings: 0

Fotogrāfijas no pasākuma: http://www.tukumsdj.com/lapa/photos/61/ftl.php

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
fC3lJ5uP3 cT4kN5xR2 nF6tI1uO5 cN7dM7hZ5 tV4iI7hJ2

Shanna

jO0qY9xX5 mX5oJ8tE1 qF5cP4fW3 rL3qL9dV4 zN0vH4dP1

Cruz

mU9iX1qZ3 pX6jA3xA7 mN1fC8eD1 jT6jN8mT9 uZ4kF9kR1

Wilheminaienāktreģistrēties