"Depo" uzstāsies "The Tiger Cubes"

Klubs "Depo", 17.10.2008., 14:05

23. oktobrī Depo kopā ar vietējām grupām "The Snips" un "The Briefing" uzstāsies elektriska indie grupa no Pēterburgas "The Tiger Cubes".

"The Tiger Cubes" ir Sašas Koževina, dēvēta par krievu elektro ģēniju, projekts. Sākotnēji Saša kļuva plaši pazīstams ar savu projektu Kojevin. Ar šādu nosaukumu viņš 2004. gadā ierakstīja albumu "All My Files Belong To You". Albumu viņš ierakstīja pilnība tikai ar saviem spēkiem – pats sarakstīja materiālu, iespēlēja visus instrumentus, producēja, izdeva. Tas nekavējoties guva plašu sintīpopa un electroclash cienītāju sajūsmu, sakarā ar ko albumu atkārtoti nu jau milzīgā tirāžā izdeva izdevniecība Extra music records. Plašā straumē sāka plūst piedāvājumi uzstāties un vienā brīdi Saša sapratis, ka viņam ir neērti, garlaicīgi publikas priekšā atrasties vienatnē – stāvēt pie galda, spiest pogas un dziedāt. Lielu daļu sava laika Saša pavadīja Londonā, kur mācījās skaņu režiju un šeit arī sāka fanot par jauno deju mūziku, par tādām grupām kā "The Rapture", "Infadels", "Soulwax" un jauno new rave kustību. Līdz ar to radās ideja par grupu, kura tika radīta, pieaicinot tajā spēlēt 3 savus draugus. Šobrīd "The Tiger Cubes" ir ļoti populāra savā dzimtajā pilsētā St. Pēterburgā un arī Maskavā, ir uzstājušies šī gada festivālā "Stereoleto", kurā dalīja skatuvi ar "The Go!team", saņem uzaicinājumus uzstāties no visas Eiropas. Uzstāšanās Depo notiks singla "Hero of the Day" tūres ietvaros.

"The Tiger Cubes" mūzika ir labākajās tradīcijās ieturēts elektrisks indie, paši viņi savu stilu dēvē par indie-elktro-rock. Tā ir dejām piemērota indie/ rock mūzika, kurā lieliski sadzīvo elektroniskie un roka instrumenti. Salīdzināšanai varētu piesaukt šobrīd aktuālās grupas LCD Soundsystem, Digitalism, The GO! Team.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
Dejmzgb xandir@asterios.tm :

Drzdjlq

I couldn't resist commenting. Perfectly written!

stromectol drug

Atradu даркнете mājas lapā, izdala balvas. Es neticēju, bet joks pārbaudījis. Un šodien man atsūtīja IPhone 13!o_0 Ar jums ir noticis?!)

Robertwexienāktreģistrēties