"Depo" uzstāsies "Riga Scratch Posse"

Klubs "Depo", 08.12.2008., 20:37

Rīt notiks dj tehniskās varēšanas paraugstunda, kurā savu meistarību rādīs Latvijas dj apvienība "Riga Scratch Posse" un dj projekts no Francijas "At the Same time".

Apvienībā "Riga Scratch Posse" apvienojušies dīdžeji AG, Raitis, Monster un Krii, kuri neoficiāli speciālistu aprindās tiek atzīti par tehniski spēcīgākajiem Latvijā. Pēc vairākiem kopējiem "jam-sessions" dažādos pasākumos, kā vienots vesels šis projekts radās 2002.gada vasarā "par godu" Tallinā notiekošajam "Sun Dance Music Festival", kur Rīgas skrāpētāju šovs kļuva par galveno Hip-hop skatuves notikumu.

"Riga Scratch Posse" muzicēšanas stilu var nodēvēt par ‘turntablism’ (‘atskaņotāju māksla’), kas gan lielākoties raksturo pašus mūzikas instrumentus, kamēr ‘stils’ var svārstīties no ‘svinga’ un ‘scratch-jazz’ līdz ‘electro-funk’ un pat ‘noise’... - taču neizbēgami tas viss noved pie Hiphopa (nevis repa, ko mūsdienās daudzi nereti jauc ar Hiphopu).

"At the same time" ir Francijas dīdžeja Jos projekts. Ilgu laiku darbojies kā hip-hop dj un guvis atzinību kā meistarīgs plašu skrāpētājs, 2004. gadā viņš sāka pats taisīt mūziku, talkā ņemot sempleri un vinilla plašu atskaņotāju. Projekta dzīvās uzstāšanās apvieno video performanci un muzikālo priekšnesumu, kura laikā dj Jos talkā nāk basists un čellists.

Katrs projekts vakarā uzstāsies ar 40- 60 minūšu garu programmu, pasākuma sākums paredzēts jau 21.30, sakarā ar ko pasākuma apmeklētājiem būs iespēja noskatīties abas uzstāšanās un vēl paspēt uz pēdējo transportu, protams, ja nebūs vēlme aizkavēties arī uz pasākuma saviesīgo daļu, kurā dīdžeji uzspēlēs arī kaut ko dejām.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
Пару часов назад разглядывал материалы сети, и к своему восторгу открыл лучший веб-сайт. Вот гляньте: <a href=https://teplostar.kiev.ua/>котлы отопления</a> . Для нас вышеуказанный сайт явился весьма нужным. Всего хорошего!

TimofeyAberm

Несколько минут просматривал содержимое интернет, при этом к своему удивлению заметил отличный вебсайт. Вот гляньте: <a href=https://teplostar.kiev.ua/>котельное оборудование</a> . Для моих близких вышеуказанный ресурс оказал яркое впечатление. Удачи!

TimofeyGeago

new launching mlm companies 2017 ny Visit https://fb.com/groups/thebigmlmsecrets

EdwardoStulaienāktreģistrēties