"Depo" uzstāsies Pēterburgas grupa

Klubs "Depo", 07.01.2009., 19:20

Rīt klubā "Depo" uzstāsies grupa "More I Korabli".

Grupa radās 1996. gadā Ukrainas pilsētā Sevastopolē. Līdz tam grupas dalībnieki spēlēja citās grupās, kuras katra pārstāvēja atšķirīgus stilus un attieksmi pret muzicēšanu, piemēram, dziedātājs spēlēja geju punk grupā, kuras galvenā "fiška" bija nekad nemēģināt, bet gan dziesmas radīt uz vietas koncertā, bet bundzinieks Gena spēlēja grindkora grupā, kura savu koncerta laikā bieži uzšķērda manekenus piepildītus ar asinīm no lopkautuves un tālāk tādā garā.

Sākotnēji grupa spēlēja komerciālu alternatīvu mūziku, tolaik modīgo nu-metal, kaut ko "Korn", "Dogeatdog" un "Biohazard" stilā. Kriminālajā slengā ieturētie dziesmu teksti aicināja legalizēt marihuānu un saturēja asus politiskus uzsaukumus. Drīz vien sekoja uzstāšanās vietējos koncertos, pēc kuriem grupu pamanīja arī vietējā prese, kāds pat pacentās nodēvēt viņus par "jauno vārdu rokmūzikā".

Sapratuši, ka Krimas pussalā ar rokmūziku nav aršana, grupa nolēma pārcelties uz Pēterburgu. šeit tā piedzīvoja vairākas sastāva izmaiņas un klusuma periodus, līdz 2003. gadā atkal nolēma atgriezties uz kaujas takas. Šoreiz grupai izdevās sapulcināt patiešām lielisku komandu. Drīz vien sekoja intensīvi koncerti uz slavenākajām Pēterburgas un tuvāko pilsētu roka skatuvēm, pēc kā daudzi mūzikas kritiķi nodēvēja to par vienu no labākajām Pēterburgas koncertu grupām. Līdz ar šo titulu drīz vien grupa ieguva arī pilsētas lielāko skandālistu slavu, ko veicināja tās pārāk tiešie izteicieni, izteiktā ironija par citām grupām, bieži vien nemotivētā agresija. 2006. gadā leibla "Kapkan" paspārnē grupa izdeva savu debijas albumu. Grupas dalībnieki aktīvi sadarbojas un palīdz ierakstos tādām Pēterburgas grupām kā "Katjuša", "Poļusa", "Pepsi", "Katran", "Ljudi Lopesa", "Baobabi". Grupas dziesmas ir iekļautas vairākās izlasēs. Grupas dalībnieki Dima Kuņins un Aleksejs Mešarjakovs spēlē arī grupā "Spļin".

Grupas stils šķiet vistuvāk ir repmetālam un to varētu salīdzināt ar grupu "Rage against the machine", šeit atradīsiet asus ritmus, smagas ģitāras, rečitatīvā izkliegtus lozungus. Asi sociāli teksti aizskar gan reliģiju, gan nacionālismu, gan citplanētu civilizācijas, gan seksuālo visatļautību.

Kopā ar "More I Korabli" "Depo" uzstāsies arī vietējās grupas- "The black drummer is a slave", "G.T.O.", "Snobrand".
 


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
Very interesting information!Perfect just what I was looking for! https://www.evernote.com/shard/s421/sh/cb3fd345-e113-4924-9e45-7ff6a2fa5075/5430ffffe05eb16c110c378598fbb9a1

GuessTheEmoji

МоскваБелухин Дмитрий Николаевич детские русские сериалы в 2011 году и вынес свой П р и г о в о р .Хорошие фильмы есть !Например Пассажиры фильмы зрелищный в качестве HD и его можно скать торрентом. С уважением Белухин Д.Н

Beluhinlskymn

origami using dollar bills twitter.com/origamilesson origami box and lid origami crane tree

TyroneAccorienāktreģistrēties