"Depo" uzstāsies elektriska postroka grupa no Austrālijas

Klubs "Depo", 03.10.2009., 13:30

6. oktobrī kopā ar vietējām grupām "PuseH PuseW", "The Black drummer is a slave" (piedaloties "Tesa" bundziniekam Jānim) uzstāsies unikāla elektriskā grupa no Austrālijas "The Night Terrors".

"The Night terrors" sava skanējuma priekšplānā izvirzījusi mūzikas instrumentu termenvoksu, kuru spēlē 2 antenām tuvinot un attālinot rokas. Jāpiebilst, ka šo instrumentu 1919. gadā izgudroja krievu zinātnieks Ļevs Termens. To izmanto gan akadēmiskajā, gan estrādes mūzikā, vairāki komponisti speciāli šim instrumentam rakstījuši skaņdarbus, tais skaitā Dmitrijs Šostakovičs, dažos skaņdarbos to izmantojušas tādas grupas kā Portishead, Led Zeppelin, Rammstein, Pink Floyd, The Pixies. The Night Terrors, šķiet, ir pirmā rokgrupa, kura savu skanējumu balsta tieši uz termenvoksu, pateicoties kuram grupas mūzika iegūst kosmisku, sirreālu dimensiju. Grupas līderis Mails Brovns termenvoksa spēli ir apguvis pie šī instrumenta spēles lielākās autoritātes krievietes Lidijas Kavinas.

Grupa tika izveidota jau 2000. gadā 3 dalībnieku sastāvā, savā skanējumā tā neizmanto vokālus un ģitāras, vien termenvoksu, basu, bungas un sintezatorus. Grupa paver jaunus apvāršņus standarta instrumentālā postroka formulai. Tās skanējums atsauc atmiņā 70-to gadu meklējumus kosmiskajā mūzikā, piemēram, Jean Michael Jarre vai mūsu pašu Zodiaks, tomēr šeit skanējums ir vairāk psihedēliskāks, noslēpumaināks, trokšņaināks.

Grupas kontā ir 2 ar izdevniecības "Unstable Ape Records" zīmi izdoti albumi. Ar sajūsmu uzņemts Kanādas/ Austrālijas izdevniecības "EXO" records paspārnē šī gada aprīlī izdotais albums "Back To Zero". Visi recenzenti to novērtējuši ar augstāko atzīmi, veltot tam komplimentus par izteikti oriģinālo skaņu un prognozējot tam lielus internacionālus panākumus.
 


3 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
endo, 05.10.2009. 08:19:43
Komentāra reitings: 2.427

skatos ka "the black drummer is a slave" lēnām pārtop
atpakaļ par in.Storu :D
vēl tikai Dāvi un Kasparu atpakaļ un aidā :D

lieliskais kārlis, 05.10.2009. 19:24:43
Komentāra reitings: 0

Eh, ieraudzīju vārdus - post-rock un Australija -, biju acis iepletis, jo domāju, ka sleepmakewawes...

dzēsts lietotājs, 05.10.2009. 19:58:19
Komentāra reitings: 0

endo, tas uz vienu koncertu

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
I really like reading an article tthat can mmake people think. Also, thanks for allowing me to comment! Francuski buldoog website buldog francuski szczenięta

Bobbie

Find out for free :)

WillieCot

Люблю отсасывать у парней 89034797700. Звоните в любое время

BoyRusienāktreģistrēties