Depo uzstāsies 2 Francijas rokgrupas

Guntis Vanags, 28.07.2011., 13:38

Svētdien, 31.07. Depo uzstāsies rokgrupas no Francijas Robot Orchestra un Jack And The Bearded Fishermen.

Robot Orchestra ir 2 vīru kopējs projekts, kurā Stīvs dzied un spēlē ģitāru, bet Dim dzied un spēlē bungas. Duets pastāv kopš 2007 gada un tā bagāžā ir 2009. gadā izdotais albums "Disorder of colours".

Duets spēlē trokšņainu, eksperimentālu hc, kas varētu būt līdzīgs citiem trokšņainajiem duetiem – No age, Japandroids, Black Keys. Puiši ir nospēlējuši lielu daudzumu koncertu visā Eiropā (no Madrides līdz Berlīnei, no Zagrebas līdz Parīzei), kuros dalīta skatuve ar tādām grupām kā Lack, Obits, Sleeping People, Charlottefield, Picore, Secondsmile un daudzām citām. Depo ierodas, pēc dalības festivālā Zverā.

Resursi internetā:
Video - http://www.youtube.com/user/666dimu#p/a/u/0/Usunn07bjfu
http://robotorchestra.free.fr/
http://www.myspace.com/robotorchestra

Jack And The Bearded Fishermen pastāv kopš 2005. gada. Grupa nospēlējusi vairāk kā 200 koncertu visā Eiropā, dalīta skatuve ar tādām slavenām grupām kā The Datsuns, Torche, Cancer Bats, Kylesa.

Tās kontā ir vairāki Ieraksti:
2011. gadā: Albums "Places to hide"
2010. gadā: Kopējs albums (split) kopā ar grupām Hellbats, Flying Donuts, The Irradiates, Texas Mongols, The Rebel Assholes
2010. gadā: Kopējs albums (split) kopā ar grupām Hombre Malo (Norvēģija), Mighty Worm (Francija), Impure Muzik (Francija), Old School Kids (Krievija), Sm Musik (Dānija), Discos Fractales (Spānija), Iskremboden (Norvēģija), In My Heart Empire (Spānija), Devichild (Spānija), Odio Sonoro (Spānija)
2009. gadā: Albums "Hunting isn't easy...when dogs become wolves"
2006. gadā: Ep 3 Titres (vouhvoue records)
Grupa spēlē episku, trokšņainu roku. Raksturojot stilu, var piesaukt stoner rock, sludge, post-metal. Kaut kas starp Qotsa, Isis, Pelican, mūsu pašu Tesa vai nesen Depo dzirdēto/ redzēto Reka.

Resursi internetā:
Video - http://www.youtube.com/watch?v=4I9hfbngjge
http://www.myspace.com/jackandthebeardedfishermen
http://www.jackandthebeardedfishermen.org/
 

 


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā

GregoryGex

JerryNeura

Post a quick ad in over 250 countries worldwide Classified Submissions Ad Posting and Website Promotion Service – Best classified ad posting service. Your ad posted to 1000's of advertising pages monthly automatically! classified advertising service

Michaelzofienāktreģistrēties