Duetā ar Ūdrīti un Kronbergu debiju mūzikā piesaka Anna

Jānis Penka, 06.11.2007., 22:58

Noskaņu gadalaikā, kad zelta rudens sāk padoties garo ziemas vakaru priekšā, ar dziesmu "Tūlīt sāksies" savu debiju mūzikā piesaka kāda ēteriska būtne vārdā Anna.

Nekas īpašs, kāds varbūt nodomās. Ja vien savu roku pie jaunās mūzas debijas nebūtu pielikuši ģitārroka veterāni – kolorītais duets "Ūdrītis & Kronbergs" (U.K.), kuru atgriešanos Planētas Zeme mūzikas apritē gaidījuši daudzi.

Par sadarbību ar Annu dziesmas autors Rolands Ūdris stāsta: "Viss notika ļoti karmiski – mēs nejauši satikāmies, parunājām par dzīvi un kopējām interesēm un nolēmām izmēģināt šādu sadarbības variantu. Ar rezultātu esmu apmierināts!" Savu sajūsmu neslēpj arī Anna: "Liktenis mūs saveda kopā, viņi ir brīnišķīgi mūziķi!"

Dziesma "Tūlīt sāksies" ir labi zināms vecais stāsts par mīlestību, ko nevar apturēt. "Tā ir jūtu ķīmija, pēc kā mēs visi tiecamies un kam nespējam pretoties. Domāju, ka dziesmu ikviens var piemērot savai dzīves situācijai – kāds tajā saskatīs kaisli, kāds cits – iedvesmu saviem nākotnes panākumiem," stāsta Anna, kuras muzikālo gaumi un sapratni radīt palīdzējuši tādi "skolotāji" kā grupa "Queen", franču dziedone Edīte Pjafa un rokenrola karalis Elviss Preslijs.

Par saviem nākotnes plāniem uz mūzikas skatuves Anna izsakās izvairīgi: "Noteikti vēlos dziedāt – radīt skaistu un baudāmu mūziku. Pašlaik strādāju pie jaunām dziesmām, bet mans pašmērķis nav albums, kas iemūžināts CD ripulī." Anna jau ierakstījusi pāris solo dziesmas un pāris kopdarbus, sadarbojoties ar citiem mūziķiem, bet ar albuma izdošanu nesteigsies. "Muzicēšana man vienkārši sagādā prieku," atzīst gaišmatainā dziedātāja, kura pagaidām vēlas palikt inkognito.

Dziesma "Tūlīt sāksies" arī iezīmē mūzikas kosmonautu "U.K." jaunā albuma tapšanas aizsākumu. Dueta pirmais albums "KU", kurš cilvēkiem atmiņā palicis ar dziesmu "Pekinā ir auksti", iznāca 2005.gadā un tika novērtēts kā "absolūts svaigums" latviešu mūzikā, saņemot "Gada balvu" kā labākais popmūzikas ieraksts.

Singls "Tūlīt sāksies" mp3 formātā pieejams lejupielādei audiovizuālā satura veikalā boms.lv un drīzumā arī pārējās digitālās un mobilās izklaides tirdzniecības vietās.

0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
Sun52

HenryabulT

Gabrielham

Тема не простая но и не сложная ArataurNiladwyn@gmail.com 000*** hc.lv

UTlEAdYmEZienāktreģistrēties