Citādas deju mūzikas vakars "Depo"

Klubs "Depo", 21.10.2008., 16:46

23. oktobrī "Depo" notiks koncerts, kuru varētu uzskatīt par mēģinājumu apgāzt Latvijā par deju mūziku izveidojušos priekšstatu.

Jau sen ierasts, ka deju mūziku var spēlēt arī "dzīvajā", ņemot talkā gan elektroniku, gan arī "dzīvos" instrumentus – bungas, ģitāras, sintezatorus un tas var būt rokkoncertam enerģētiski līdzvērtīgs koncerts. To lieliski ir pierādījušas tādas aktuālas deju mūzikas grupas kā "Lcd soundsystem", "Mgmt", "Css" un pēdējā laika lielākā sensācija "The Ting Tings"Grupa "The Tiger Cubes"

Koncertā "Depo" uzstāsies "The Tiger Cubes" no Pēterburgas, kā arī Latvijas grupas "The Snips" un "The Briefing".

"The Tiger Cubes" visspilgtāk pauž jauno pieeju deju mūzikai. Grupu radīja veiksmīgs elektroniskās mūzikas izpildītājs Saša Koževins, kura projekta "Kojevin" albums "All My Files Belong To You" izsauca milzīgu sintīpopa, electroclash un house mūzikas cienītāju sajūsmu. Sapratis, ka viņam ir neērti un garlaicīgi uzstāties stāvot pie datora, spiežot pogas un dziedot, viņš pieaicināja trīs savus draugus un izveidoja grupu. Tagad tajā bez elektronikas tiek izmantotas arī ģitāras un bungas. Lai arī grupa ir samērā jauna, tai nāk līdzi Sašas popularitāte un šobrīd "The Tiger Cubes" ir ļoti atzīta savā dzimtajā pilsētā St. Pēterburgā un arī Maskavā, ir uzstājušies šī gada festivālā "Stereoleto", kurā dalīja skatuvi ar "The Go!team", saņem uzaicinājumus uzstāties no visas Eiropas. Uzstāšanās "Depo" notiks singla "Hero of the Day" tūres ietvaros.

"The Snips" ir 2 gadus jauna grupa, kuras izaugsmei "Depo" ir sekojis līdzi visā tās pastāvēšanas laikā. Pagājušajā gadā, uzvarot jauno grupu konkursā, grupa ieguva tiesības bez maksas ierakstīt albumu "Black Tornado" studijā Dānijā. Ieraksts ir pabeigts un nu grupa gaida pēdējo darbu pabeigšanu un albuma izdošanu. Grupas mūzikā jūtama Lielbritānijas mūzikas, it īpaši grupas "Artic Monkeys", kā arī tā saucamā "New Rave" grupu ietekme.

Latvijas auditorijai no šī vakara piedāvājuma vislabāk noteikti ir pazīstama grupa "The Briefing", kura pamatoti tiek uzskatīta par labāku acid jazz grupu Latvijā. Lai arī cik dīvaini tas neskanētu, šis būs grupas pirmais koncerts "Depo". Lai arī grupa ir biežs viesis dažādos kooperatīvos pasākumos un džeza klubos, viņi paši atzīst, ka dažreiz viņiem ir vēlme uzspēlēt ko trakāku kā parasti. Varbūt šī reize "Depo" būs tā īstā.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
We are glad to see you in our midst let's get together I want you to Bang me in an adult my nickname (Margarita48) Copy the link and go to me... bit.ly/2x6xaTE 8710809261033

KerryTat

Hej. Mieszkam w Poznaniu i zainteresował mnie rynek samochodowy Polecam wszystkim firmę Prestige. Jest to <a href=https://www.olx.pl/oferta/mechanik-serwis-samochodowy-poznan-extra-ceny-CID619-IDo3UnS.html>Mechanik Poznań</a>.

Brianpax

fx-brokers-review.com/index_sk.html Najlepšie obchodné makléri.

FXBrokershalkienāktreģistrēties